facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


XXI Liceum Ogólnokształcące



58 557 17 41

Ulica: ul. Kołobrzeska (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
2019-11-28 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałXII LOXXI LO9:9 (6:5)
MKS2019-11-28 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałXXI LOV LO24:6
2019-11-28 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałXXI LOXX LO15:12
2019-11-26 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AXXI LOZSŁ14:9
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOIX LO16:4
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AIX LOVIII LO15:8
XXI LO2019-11-06 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa AVIII LOXXI LO3:26
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOIII LO2:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOXXI LO3:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3II LOXXI LO0:0
XXIV LO2019-10-10 00:00Licealiada, Unihokej, Chłopcy, II runda, Miejsca 1-3XXI LOIII LO2:0
XXI LO2019-10-09 11:30Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaPSBVII LO8:3
XXI LO2019-10-09 10:50Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaXV LOIX LO4:3
XXI LO2019-10-09 10:10Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaZSEXIX LO0:3
XXI LO2019-10-09 09:30Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, II rundaXXI LOGLA6:0
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 1XXIV LOXXI LO
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 2III LOXXIV LO
XXIV LO2019-10-04 09:30Grupa 1, Kolejka 2XXIV LOXXI LO
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AZSKWI LO1:6
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOXX LO5:0
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AZSKWXXI LO1:9
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AXX LOI LO0:2
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AZSKWXX LO2:3
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AI LOXXI LO2:6
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AXXI LOII LO17:8
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa AXII LOXXI LO9:9 (6:5)


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl