facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


XX Liceum Ogólnokształcące



583456323 , 583479712

Ulica: (Mapa)

Zajęcia

Udział w rozgrywkach

MiejsceDataDyscyplinaZespół 1Zespół 2Wynik
XX LO2019-12-05 10:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 2XV LOIII LO38:32
2019-11-28 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałV LOXX LO9:14
MKS2019-11-28 12:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałXII LOXX LO16:13
2019-11-28 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, FinałXXI LOXX LO15:12
SP922019-11-25 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałXX LOV LO14:4
SP922019-11-25 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałIX LOXX LO9:12
SP922019-11-25 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, FinałXX LOXII LO11:8
2019-11-18 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 1XX LOIII LO22:34
XX LO2019-11-13 09:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BII LOXX LO22:32
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, II runda ćwierćfinał XX LOXV LO30:4
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, II runda ćwierćfinał V LOZSM15:13
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa AXX LOZSM23:5
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa AZSMSEH14:4
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa AXX LOSEH21:7
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa BV LOVIII LO24:6
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa BVIII LOXV LO6:12
XX LO2019-10-23 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Dziewczęta, I runda, Grupa BXV LOV LO8:17
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AXXI LOXX LO5:0
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AXX LOI LO0:2
XXI LO2019-09-24 09:00Licealiada, Piłka Nożna, Chłopcy, I runda, Grupa AZSKWXX LO2:3
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BXX LOV LO14:9
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 2XX LOVIII LO43:33
0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, I runda, Grupa BXX LOXIX LO40:9
VII LO0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BIX LOXX LO14:17
VII LO0001-01-01 00:00Licealiada, Piłka Ręczna, Chłopcy, II runda, Grupa BXX LOVII LO18:10
0001-01-01 00:00Licealiada, Koszykówka, Chłopcy, Runda I, Grupa C, Kolejka 1XX LOIX LO35:23


Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl