zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  wrzesień  |  październik  |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2022-10-1

1

październik

wioślarstwo

godz. 08:30 - 10:30

wioślarstwo

godz. 09:00 - 11:00

sportowo - rekreacyjne

godz. 09:00 - 11:00

2022-10-3

3

październik

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

nauka pływania

godz. 16:00 - 16:40

tenis ziemny

godz. 16:00 - 17:00

2022-10-4

4

październik
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - Igrzyska DzieciMistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - Igrzyska Dzieci
Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów 1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 23.09.2022
Mistrzostwa Gdańska w szachach drużynowych - Igrzyska Młodzieży SzkolnejMistrzostwa Gdańska w szachach drużynowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
szachy drużynowe
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych - LicealiadaMistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Licealiada
Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów 1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 23.09.2022 r.
Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - LicealiadaMistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych - Licealiada
.
2022-10-5

5

październik
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym - LicealiadaMistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym - Licealiada
.
2022-10-6

6

październik
Zapisy do rozgrywek Badmintona dziewcząt oraz chłopcówZapisy do rozgrywek Badmintona dziewcząt oraz chłopców
zapisy do rozgrywek badmintona dziewcząt oraz chłopców
Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym - Igrzyska Młodzieży SzkolnejMistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
zapisy do rozgrywek badmintona
2022-10-7

7

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:40 - 14:25

turystyka

godz. 14:30 - 17:30

2022-10-8

8

październik

wioślarstwo

godz. 08:30 - 10:30

wioślarstwo

godz. 09:00 - 11:00

sportowo - rekreacyjne

godz. 09:00 - 11:00

2022-10-10

10

październik

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

nauka pływania

godz. 16:00 - 16:40

tenis ziemny

godz. 16:00 - 17:00

2022-10-11

11

październik

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 15:30 - 17:30

wioślarstwo

godz. 16:20 - 18:20

2022-10-12

12

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-10-13

13

październik

turystyka

godz. 09:00 - 11:00

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:30 - 20:00

pływanie korekcyjne

godz. 15:25 - 16:10

2022-10-14

14

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:40 - 14:25

turystyka

godz. 14:30 - 17:30

2022-10-15

15

październik

wioślarstwo

godz. 08:30 - 10:30

wioślarstwo

godz. 09:00 - 11:00

sportowo - rekreacyjne

godz. 09:00 - 11:00

2022-10-17

17

październik

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

nauka pływania

godz. 16:00 - 16:40

tenis ziemny

godz. 16:00 - 17:00

2022-10-18

18

październik

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 15:30 - 17:30

wioślarstwo

godz. 16:20 - 18:20

2022-10-19

19

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-10-20

20

październik

turystyka

godz. 09:00 - 11:00

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:30 - 20:00

pływanie korekcyjne

godz. 15:25 - 16:10

2022-10-21

21

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:40 - 14:25

turystyka

godz. 14:30 - 17:30

2022-10-22

22

październik

wioślarstwo

godz. 08:30 - 10:30

wioślarstwo

godz. 09:00 - 11:00

sportowo - rekreacyjne

godz. 09:00 - 11:00

2022-10-24

24

październik

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

nauka pływania

godz. 16:00 - 16:40

tenis ziemny

godz. 16:00 - 17:00

2022-10-25

25

październik

turystyka

godz. 14:00 - 19:00

piłka siatkowa

godz. 15:30 - 17:30

wioślarstwo

godz. 16:20 - 18:20

2022-10-26

26

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 08:45 - 15:15

turystyka

godz. 09:00 - 14:00

szermierka

godz. 10:30 - 11:30

2022-10-27

27

październik

turystyka

godz. 09:00 - 11:00

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:30 - 20:00

pływanie korekcyjne

godz. 15:25 - 16:10

2022-10-28

28

październik

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 09:30 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:40 - 14:25

turystyka

godz. 14:30 - 17:30

2022-10-29

29

październik

wioślarstwo

godz. 08:30 - 10:30

wioślarstwo

godz. 09:00 - 11:00

sportowo - rekreacyjne

godz. 09:00 - 11:00

2022-10-31

31

październik

turystyka

godz. 09:00 - 16:00

nauka pływania

godz. 16:00 - 16:40

tenis ziemny

godz. 16:00 - 17:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl