zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


Harmonogram zajęć


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

rok szkolny 2019/2020





LPDZIELNICAPLACÓWKARODZAJ ZAJĘĆMIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆGRUPA WIEK.ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 ANIOŁKI LECHIA TENNIS CLUB, ul. Traugutta 29 tenis kort tenisowy bez ograniczeń wiekowych sob. 13:00-15:00
2 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 zumba sala baletowa bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00-20:00, śr. 19:00-20:00, czw. 17:30-18:30, 18:30-19:30



futsal sala gimnastyczna duża, boisko bez ograniczeń wiekowych czw. 16:30-20:30
3 BRZEŹNO ZSO nr 10 (SP 18, XXIII LO), ul. I. Krasickiego 10 cheerleaders dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 9-11 lat wt. i czw. 14:30-16:00



szachy dz./ch. sala lekcyjna 125 6-12 lat pon. 11:25-15:10



cheerleaders dz. sala gimnastyczna, park przy szkole 14-19 lat pon. 16:30-18:00, pt. 17:00-18:30


plaża, wejście nr 50 bieganie z morsowaniem plaża miejska, wejście nr 50 bez ograniczeń wiekowych sob. 9:00-11:00






4 CHEŁM Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Reformacka 18 nauka pływania dz./ch. basen GOS przy ul. Chałubińskiego 13 7-14 lat pon. 9:15-10:00, pt. 8:15-9:00


Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Dragana 2 lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, teren, boisko 8-10, 11-15 lat pon. 15:00-18:00, wt. 16:00-18:15. śr. 16:18:15, pt. 15:30-18:30
5 KOKOSZKI Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72 gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 10-14 lat pon. 14:00-15:30, śr. 15:00-16:30


zajęcia taneczne dz./ch. sala gimnastyczna, salka korekcyjna 10-14 lat pon. 14:00-15:30, wt.14:45-16:15


gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna, sala korekcyjna, boisko 11-14 lat pon. 14:50-16:20, czw. 13:55-15:25
6 NOWY PORT Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychow. nr 2, ul. Góreckiego 16 turystyka dz./ch. teren 14-19 lat niepełn. pt. 8:30-10:00


Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Wolności 6a piłka siatkowa sala gimnastyczna 12-14 lat pon. 15:00-16:30, pt. 15:00-16:30



gry zespołowe, gimnastyka dz./ch. sala gimnastyczna 10-14 lat wt. 15:00-16:30, śr. 15:00-16:30


ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a gry zespołowe, siłownia dz./ch. siłownia, hala sportowa, sala gimnastyczna mała 13-19 lat wt. 16:00-17:30, śr. 15:30-17:00
7 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Wąsowicza 30, zajęcia na sali przy ul. Cystersów 13 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych pon. i pt. 16:30-18:30



piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna 7-12 lat śr. 12:30-14:00, sob. 9:00-10:30
8 OLSZYNKA Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Modra 2 piłka nożna dz./chł. sala gimnastyczna 6-14 lat pon. i śr. 15:30-17:00
9 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 piłka nożna ch. sala gimnastyczna, boisko 9-13 lat wt.16:15-20:20, sob. 8:00-14:00


Szkoła Podstawowa nr 19, ul. E. Hoene 6 rekreacyjne ogólne dz./ch. sala 15 i sala 21 7-12 lat pon. 14:50-15:35, śr. 13:55-14:40, czw. 14:50-15:35, pt. 8:00-8:45



gimnastyka kompensac. dz./ch. sala gimnastyczna duża 12-15 lat pon. 15:40-17:10, śr. 15:40-17:00



turystyka dz./ch. teren 9-15 lat czw. 15:40-17:10, sob. 9:00-13:30



gry i zabawy sprawnościowe, piłka ręczna sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 7-11 lat wt. 15:00-16:30, czw. 10:00-11:30



piłka ręczna sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pon. 17:00-18:00, śr. 17:00-18:00



piłka siatkowa sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pon. 18:00-19:30, śr. 18:00-20:00



bieganie boisko szkolne, teren bez ograniczeń wiekowych pt. 18:00-20:00



futsal sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 19:30-21:30



gimnastyka z elementami siłowymi salka gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-18:00



rekreacyjne dz./ch. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 7-10 lat śr. 12:55-13:15




11-13 lat pt. 15:30-17:00



rekreacyjne dz./ch. salka nr 15/21 7-14 lat pon. 16:00-17:30, wt. 15:30-17:00, śr. 16:30-18:00, czw. 15:30-17:00



turystyka dz./ch. salka nr 6 8-15 lat pt. 16:00-17:30, sob. 10:00-14:30


Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a rugby sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mał, boisko bez ograniczeń wiekowych pon. 16:30-18:30, pt. 15:35-17:35



piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko 9-11 lat śr. 14:30-16:00, czw. 14:35-16:05



piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko 12-14 lat Sr. 16:00-17:30, czw. 16:05-17:35


Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Stroma 19 bieganie zbiórka przed szkołą bez ograniczeń wiekowych śr. 19:00-21:00


CKZiU Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 piłka nożna boisko bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 15:00-17:00
10 OSOWA ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 (SP nr 33, XXIV LO) badminton sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych sob. 8:00-10:00



fitness sala gimnastyczna lustrzana bez ograniczeń wiekowych wt. i czw. 19:00-21:00



gry i zabawy dz./ch. hol szkolny 9-12 lat śr. i pt. 15:30-17:00


Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Prof. M. Siedleckiego 14 nordic wallking koniec ul. Juraty, przy lesie bez ograniczeń wiekowych sob. 8:00-10:00
11 PIECKI-MIGOWO Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P.Gojawiczyńskiej 10 gimnastyka korekcyjna dz./ch. sala korekcyjna, siłownia 9-11 lat pon. 14:40-16:15, wt. 13:50-14:35



gimnastyka kompensac. dz./ch. sala korekcyjna, siłownia 9-11 lat śr. 15:50-15:25, czw. 15:30-16:15



mini piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna duża 8-12 lat pon. 16:15-17:00, pt. 15:30-16:15



gry zespołowe z elementami siły dz./ch. sala gimnastyczna duża, siłownia, teren 8-14 lat śr. 14:40-16:10, czw. 14:40-16:10



lekkoatletyka - dz./ch. sala gimnastyczna duża, teren, boisko 8-13 lat pon. i wt. 14:40-16:10


Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 pływanie synchroniczne dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 7-15 lat wt. 16:00-17:15, pt. 16:30-17:15



basen wt. 17:15-18:00, pt. 17:15-18:45, co czwarta sobota 11:45-14:00



nauka pływania basen
sob. 12:30-14:00
12 PRZERÓBKA Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głęboka 11 smocze łodzie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych sob. 12:00-14:00



smocze łodzie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 12-17 lat wt. 18:00-19:30, czw. 18:00-19:30



ergometry wioślarskie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych sob. 10:00-12:00



smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia 14-19 lat wt. 17:30-19:45, czw.17:30-19:45, sob. 12:00-14:15



smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia 14-19 lat wt.18:00-19:30,czw.18:00-19:30, sob. 12:00-13:30



wioślarstwo dz./chł. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia 14-17 lat sob. 9:00-12:00



smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennicka 5, zimą siłownia i ergometry na przystani 12-16 lat sob. 11:30-14:30


Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Sienna 26 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 17:330-19:30, śr. 18:30-20:30
13 PRZYMORZE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Jagiellońska 14 nauka pływania dz./ch. basen 6-latki wt. 19:15-20:00



nauka pływania dz./ch. basen 7-18 czw. 19:15-20:45, sob. 8:00-9:30



nauka pływania dz./ch. basen 7-18 lat sob. 8:00-9:30



pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-16 pon. 17:00-17:45, pt. 19:15-20.00


Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 gimnastyka korekcyjna dz./ch. salka korekcyjna 10-12 lat pon. 15:30-16:15, pt. 14:15-15:00



lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, kompleks sportowy: boisko, bieżnia, Park Jana Pawła II 10-12 lat pon. i śr.15:15-16:45, czw. 15:15-18:15, sob. 9:30-12:30



13-16 lat pon. i śr.15:15-16:45, czw. 15:15-18:15, sob. 9:30-12:30



siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych czw. 19:00-21:00



piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych czw. 19:00-21:00



siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00-21:00


Szkoła Podstawowa nr 79, ul. Kołobrzeska 49 szachy dz./ch. sala lekcyjna 115 6-12 lat wt. i pt. 14:30-16:00


Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Arkońska 17 siatkówka sala gimnastyczna 11-13 lat wt. 15:30-17:00



koszykówka dz./ch. sala gimnastyczna mała 12-14 lat pon. i śr. 15:30-17:00
14 SOBIESZEWO ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna boisko, sala gimnastyczna 11-18 lat wt. 17:25-19:40


Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Tęczowa 1 piłka nożna boisko, sala gimnastyczna 12-18 lat pon. 14:15-16:30, wt. 15:00-17:15, śr. 14:10-17:10
15 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 16:00-18:00



piłka nożna sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych czw. i pt. 16:30-18:30



piłka siatkowa sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych wt. i śr. 18:30-20:30
16 STRZYŻA SSM, Al. Grunwaldzka 244 animacja czasu wolnego dz./ch. gry i zabawy pracownia turystyki 7-11 lat sob. 10:00-14:00



zajęcia plastyczne dz./ch. pracownia turystyki 7-13 lat pt. 16:15-19:45



siatkówka plazowa boisko plażowe bez ograniczeń wiekowych pon. 17:00-20:00, śr. 17:00-20:00, czw. 17:00-20:00


Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 lekkoatletyka ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 11-14, 15-17 lat sob. 9:30-12:30



lekkoatletyka ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 12-18 lat pon. 15:30-18:00,wt. 15:30-18:30, śr. 15:30-18:00, sob. 9:00-12:45



lekkoatletyka dz./ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 8-12 lat sob. 10:00-12:15



piłka siatkowa dz. sala gimnastyczna 12-14 lat pt. 16:00-18:15
17 SUCHANINO Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Czajkowskiego 1 pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-18 lat pt. 15:45-18:00



nauka pływania basen 7-18 lat wt. 15:45-18:00, 18:45-20:15, czw. 15:45-18:00



gimnastyka korekcyjna dz./ch. sala gimnastyczna 7-10 lat wt. i pt. 15:00-15:45





10-17 lat wt. i pt. 18:00-18:45



gimnastyka kompensac. dz./ch. sala gimnastyczna 8-12 lat pon. i śr. 18:00-19:30











pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-10 lat wt. i pt. 15:45-16:30, 17:15-18:00



pływanie synchroniczne dz./ch. basen 7-17 lat wt. i czw. 18:45-19:30, 19:30-20:00


Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Beethovena 20 cheerleaders dz./ch. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, boisko 7-13 lat wt. 16:45-18:15, czw. 16:45-18:15



cheerleaders dz. sala gimnastyczna, salka, korytarz 7-18 lat wt. 16:45-18:15, czw.16:45-18:15



gry zespołowe i zabawy dz./ch. sala gimnastyczna, korytarz, boisko 6-9 lat wt. 13:50-15:20, śr. 14:00-14:45



piłka koszykowa sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, boisko 7-13 lat pon. 14:45-15:30, czw. 13:50-14:35
18 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 smocze łodzie dz./ch. sala gimnastyczna, siłownia, boisko, teren "MOTŁAWA" 11-15 lat śr. 16:30-18:45, pt. 16:30-18:45, sob. 9:30-11:45



kajakarstwo sala gimnastyczna, siłownia, boisko, teren bez ograniczeń wiekowych wt. i czw. 16:00-18:00



gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 10-15 lat pon. 13:30-15:00, śr. 14:20-15:50



turystyka dz./ch. teren - zbiórka przed szkołą 10-13 lat sob. 9:00-12:00


Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna boisko bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 17:30-19:30,



siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-17:30, czw. 16:00-17:30



akrobatyka, zapasy dz./ch. sala gimnastyczna 12-18 lat wt. i czw. 16:30-18:00
19 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE Szkoła Podstawowa nr 86, ul. Wielkopolska 20 turystyka dz./ch. teren 10-12 lat pon. 14:45-17:00
20 WRZESZCZ X LO, ul.Kościuszki 8b cheerleaders dz. sala gimnastyczna 14-18 lat wt. 17:00-18:30, czw. 15:30-17:00



cheerleaders dz. sala gimnastyczna 14-19 lat wt. i czw. 18:30-20:00



cheerleaders dz. sala gimnastyczna dużą, sala fitness
wt. i czw. 17:00-20:00


GOS, ul. Traugutta 29 lekkoatletyka dz./chł. sala lekkoatletyczna, orlik lekkoatletyczny, teren 12-18 lat czw. 16:00-17:30, sob. 10:00-11:30


Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A piłka siatkowa dz. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) sala gimnastyczna 12-14 lat pon. 15:15-17:30 śr. 16:45-19:00



turystyka dz./ch. teren 10-15 lat śr. 14:40-15:30



zajęcia sportowe i fitness sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, teren bez ograniczeń wiekowych pon. 19:00-20:00, śr. 19:00-20:00, sob. 10:00-11:00



ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych śr. 17:05-18:05



piłka nożna dz.ch. sala gimnastyczna , boisko bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-17:30, wt. 15:30-17:00, czw. 14:45-16:15


Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 zajęcia taneczne salka gimnastyki korekcyjnej bez ograniczeń wiekowych pt. 13:00-14:00



gimnastyka artystyczna sala korekcyjna bez ograniczeń wiekowych śr. 9:15-10:45



bieganie zbiórka na boisku szkolnym, zajęcia w terenie bez ograniczeń wiekowych czw. 18:00-20:00



lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 9-14 lat wt. 15:20-16:50, śr. 15:20-16:50


Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 lekkoatletyka dz. i ch. sala duża, boisko, teren 8-12 lat czw. 16:00-17:30



ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych pon. 19:00-20:00



piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 15:15-16:15



tenis stołowy sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 15:00-16:30


Szkoła Podstawowa nr 49, Al. Legionów 11 piłka nożna dz. sala gimnastyczna, boisko 10-13 lat śr. 15:45-17:15



piłka nożna ch. sala gimnastyczna, boisko śr. 14:50-15:35



piłka nożna dz./chł. sala gimnastyczna, boisko 6-9 lat wt. 14:40-16:10



gry i zabawy ruchowe, elementy LA sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mala, boisko 6-8 lat wt. i czw. 12:55-13:40



turystyka dz./ch. teren, sala klubowa nr 40 11-13 lat wt. i czw. 14:40-16:10
21 ZASPA XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 piłka siatkowa dz. /ch. sala gimnastyczna duża 16-19 lat pon. 15:20-17:35



nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch. basen 10-16 lat wt. 17:00-20:00, czw. 16:15-20:00, sob. 8:00-9:00



nauka pływania dz./ch. basen 9-16 lat pt.17:45-19:15



nauka pływania dz./ch. basen 7-18 lat czw. 16:15-17:45



pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-18 lat wt. 17:00-20:00, czw. 17:45-20:00, sob. 8:00-9:30


Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna mała, boisko 7-10 lat wt. 14:00-15:30, pt. 13:00-14:30



piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pt. 19:00-21:00



turystyka i rekreacja dz./ch. Zajęcia kierowane do dzieci z różnych dzielnic teren 10-16 lat co druga sobota, zgodnie z comiesięcznym planem, 12 godz. lekcyjnych



gimnastyka korekcyjna dz./ch. salka korekcyjna 10-13 lat pon. 14:40-15:25, śr. 14:40-15:25



gimnastyka kompensacyjna dz./ch. salka gimnastyczna 10-13 lat pon. 15:25-16:10, śr. 15:25-16:10



pilka nożna dz./ch. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 10-12 lat pon. 15:10-16:40, wt. 13:00-14:30



piłka siatkowa sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00-21:00, czw. 18:00-20:00


ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 piłka siatkowa dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 8-10 pon. 14:30-16:00





9-12 wt. i czw. 15:30-17:45





14-18 pon. 16:00-18:15
22 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 piłka siatkowa sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00-19:00, pt. 18:00-20:00



turystyka teren
czw. 13:40-15:10


Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Orłowska 13 piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna duża 10- 14 lat śr. 14:30-16:00, czw. 14:30-16:00


Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Chłopska 64 koszykówka sala gimnastyczna duża 8-14 lat pon. i czw. 16:15-17:45


Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW boisko ORLIK w okresie letnim III-VI oraz IX-X , zimą XI-II zajęcia na halach w wybranych w szkołach wg różnych grafików grupa zamknięta pon. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:45, wt. 17:15 - 18:30, 18:30 - 20:00, śr. 17:30 - 18:30, 18:00 - 20:00, czw. 17:15 - 18:30, 18:30 - 19:45, pt. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:30

 
Gdański Zespół Schronisk Szkolnych i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
>biuro@ssm.gda.pl