zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2022-09-26


INFORMACJE
Ergometry wioślarskie

Ergometr wioślarski potocznie nazywany wioślarzem to maszyna służąca do ćwiczeń imitujących wiosłowanie na wodzie.

wrz
26
2022 |09|26
poniedziałek
godz.01:57

turystyka

Czas: 09:00 - 16:00
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

gimnastyka korekcyjna

Czas: 12:10 - 13:40
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

rekreacyjne ogólne

Czas: 12:55 - 13:40
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

szachy

Czas: 13:35 - 15:05
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:ZSO nr 10

piłka siatkowa

Czas: 13:40 - 14:25
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 14:00 - 15:30
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

piłka siatkowa

Czas: 14:30 - 16:45
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:40 - 15:25
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

rekreacyjne ogólne

Czas: 14:45 - 15:30
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

rekreacyjne ogólne

Czas: 15:25 - 16:10
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

piłka nożna

Czas: 15:30 - 18:30
Grupa wiekowa:10-25 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 67

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:13-14 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

trening siłowy

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

piłka nożna

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 59

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 15:30 - 16:15
Grupa wiekowa:6-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gimnastyka kompensacyjna

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:10-24 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka siatkowa

Czas: 16:00 - 16:45
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:XIX Liceum Ogólnokształcące

piłka siatkowa

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:6-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 52

nauka pływania

Czas: 16:00 - 16:40
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

tenis ziemny

Czas: 16:00 - 17:00
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:45
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Stadion Lekkoatletyczny GOS

rugby

Czas: 16:10 - 18:10
Grupa wiekowa:10-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

piłka siatkowa

Czas: 16:10 - 17:00
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 17

lekkoatletyka

Czas: 16:15 - 19:15
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

piłka nożna

Czas: 16:15 - 19:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

gimnastyka dla seniorów

Czas: 16:30 - 17:30
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

nauka pływania

Czas: 16:40 - 17:20
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 81

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

zapasy

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

cheerleading

Czas: 17:00 - 18:00
Grupa wiekowa:6-10 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 17:00 - 17:45
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

zajęcia taneczne

Czas: 17:30 - 18:30
Grupa wiekowa:5-11 lat
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

gimnastyka dla seniorów

Czas: 17:45 - 18:45
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka nożna

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:15-20 lat
Obiekt:Szkoła "Fregata"

ergometry wioślarskie

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:od 11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:5-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

bieganie

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:12-70 lat
Obiekt:Park Oruński

zajęcia taneczne

Czas: 18:30 - 19:30
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

cheerleading

Czas: 19:00 - 20:30
Grupa wiekowa:14-20 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka dla seniorów

Czas: 19:00 - 20:00
Grupa wiekowa:50-80 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 61

piłka siatkowa

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

taekwondo

Czas: 19:00 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

zajęcia taneczne

Czas: 19:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej

cheerleading

Czas: 19:45 - 20:30
Grupa wiekowa:15-20 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

zajęcia taneczne

Czas: 20:30 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Centrum Aktywności Lokalnej



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl