zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  czerwiec  |  lipiec  |  sierpień  |  wrzesień  |  październik  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

1

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

2

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

3

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

6

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

7

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

8

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

9

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

10

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

13

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

14

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

15

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

16

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

17

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

20

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

21

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

22

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

23

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

24

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00

27

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 17:30

rugby

godz. 16:00 - 18:00

28

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

29

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

piłka ręczna

godz. 15:30 - 16:30

siatkówka plażowa

godz. 17:00 - 19:00

30

lipiec

piłka nożna

godz. 14:00 - 16:00

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

kajakarstwo

godz. 16:00 - 18:00

31

lipiec

siatkówka plażowa

godz. 15:00 - 17:00

rugby

godz. 16:00 - 18:00

bieganie

godz. 19:00 - 21:00



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl