zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Półkolonie z Cheerleadingiem


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego rozpoczął wakacje organizacją półkolonii „z cheerleadingiem i sztuką”.      
W zajęciach zorganizowanych na obiektach sportowych GZSiSS uczestniczyła  30 osobowa grupa dziewcząt i chłopców w wieku 7-18 lat. Bogaty program zajęć sportowych i artystycznych, dopełniały wycieczki po Gdańsku, wyjazd do Przywidza i spotkanie z leśniczym oraz przejście ścieżką edukacyjną biegnącą wzdłuż jeziora Przywidzkiego. 

Trenerki cheerleaders przygotowywały grupę do wspólnego występu, którego finał miał miejsce podczas realizacji teledysku realizowanego w kilku historycznych miejscach Gdańska: na Górze Gradowej, pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970 i w sercu starówki przy Fontanie Neptuna na  Długim Targu.  Nad przygotowaniem kondycyjnym i gimnastycznym czuwał trener sportów walki, który jako ciekawostkę wprowadził zajęcia z TAI CHI.

Podczas zajęć artystycznych młodzież miała okazję zapoznać się z techniką pracy z gliną, uczestniczyła w warsztatach z grafiki - monotypia i plenerze malarskim. Powstałe  podczas zajęć prace można było oglądać na wernisażu, który został zorganizowany na zakończenie półkolonii.  Zaproszeni rodzice i goście schroniska młodzieżowego mieli możliwość podziwiania talentu młodych artystów, obejrzenie premiery teledysku z udziałem wszystkich uczestników półkolonii, a po wystawie i wręczeniu pamiątkowych dyplomów wszyscy zostali zaproszeni na zdrowy owocowy poczęstunek.

Do zobaczenia za rok.  


2019-07-01 09:35Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej