zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Mistrzowie Gdańska w Mini Piłce Nożnej

 

Sukcesem reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 1 zakończył się finałowy turniej mini piłki nożnej chłopców. Cztery najlepsze gdańskie zespoły walczyły w SP 1 o tytuł Mistrzów Gdańska.  O sukcesie drużyny z Piecek - Migowa zdecydowała „złota bramka” zdobyta w doliczonym czasie gry finałowego spotkania.

Turniej rozpoczął się od rozegrania meczów półfinałowych decydujących o wejściu do ścisłego finału. W tych potyczkach lepsi w swoich meczach okazali się reprezentanci SP 1 i SP 12. tak więc do rozegrania pozostały juz tylko mecze o 3 i 1 miejsce. W pierwszym przypadku uczniowie SP 80 pokonali swoich kolegów z Pozytywnej SP sięgając tym samym po brązowe medale mistrzostw. W meczu o pierwsze miejsce do końca ważyły się losy spotkania i dopiero bramka zdobyta przez drużynę SP 1 w doliczonym czasie gry przyniosła rozstrzygnięcie. A więc złoto dla SP 1. Kolejność końcowa turnieju: 1. SP 1, 2. SP 12, 3. SP 80, 4. Pozytywna SP. Gratulacje!     

 

  1. SP 1 (Mateusz Gawkowski, Szymon Igliński, Szymon Kinczewski, Jan Kochanowski, Michał Koźlicki, Oskar Podrażka, Albert Sładkiewicz, Michał Smarz, Dariusz Sztandarski, Teodorczuk oliwier – opiekun: Tomasz Michałowski.
  2. SP 12
  3. SP 80
  4. Pozytywna SP


2019-05-17 11:51Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej