zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Złote medale w piłce ręcznej chłopców dla OSS

Medale Gdańskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców podzieliły między siebie cztery zespoły. 3 grudnia br. Szkoła Podstawowa nr 92 gościła finalistów szczypiorniaka. Do końcowej rywalizacji stanęły cztery drużyny, które po wcześniejszej rywalizacji grupowej zajęły najwyższe lokaty. Drużyny przystąpiły do zawodów mając na koncie punkty z meczów wcześniejszego etapu. Każdy zespół tego dnia miał do rozegrania 2 mecze, a o wyniku miała zdecydować suma punktów zdobyta podczas turnieju finałowego i wcześniejszych spotkań pomiędzy zespołami.

Po ostatnim gwizdku sędziego wszystko stało się jasne. Złote medale pojechały do Ogólnokształcących Szkół Sportowych. Srebra niespodziewanie zgarnęli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego.  W tej sytuacji XII Liceum Ogólnokształcące musiała zadowolić się brązem, a czwarte medale przypadły w udziale Zespołowi Szkół Energetycznych.

Po zakończeniu zmagań na parkiecie, przyszedł czas na dekorację. Wszystkie finałowe zespoły zostały udekorowane medalami, a dodatkowo każdy z zespołów otrzymał puchar i pamiątkowy dyplom. Gratulacje!


Uczniowie z Energetyka walczą z OSS
Fot. WCz


Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce - OSS
Fot. WCz
2 miejsce - II LO
Fot. WCz
3 miejsce - XII LO
Fot. WCz
4 miejsce - Zespół Szkół Energetycznych
Fot. WCz

 
2018-12-04 10:14


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej