zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Gdańskie Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśniczej.


 

Nasze centrum prowadzi bezpłatna działalność skierowaną do wszystkich uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli z placówek oświatowych Miasta Gdańsk.

 

Klub Mediatora

Klub skupia przeszkolonych mediatorów rówieśniczych i szkolnych, którzy stale poodnoszą swoje kwalifikacje oraz działają na rzecz promowania mediacji nie tylko w szkole.


Punkt informacyjno – konsultacyjny

Jeśli masz pytania do Mediatorów, chcesz przygotować się do spotkania, rozmowy, chcesz skorzystać z mediacji, poznać nasza ofertę szkoleniową i możliwości współpracy to serdecznie zapraszamy.


Centrum Szkoleniowe

Realizujemy projekty dotyczące wprowadzania mediacji do szkół, w ramach których szkolimy uczniów i nauczycieli, rady pedagogiczne , rodziców (zgodnie ze standardami mediacji rówieśniczej i szkolnej w szkołach i innych placówkach oświatowych rekomendowanych przez Rzecznika Praw Dziecka). Mamy do dyspozycji w pełni wyposażone sale do zajęć  i warsztatów, posiadamy również kompleksową ofertę noclegową wraz z wyżywieniem w bardzo konkurencyjnych cenach. Prowadzimy warsztaty dla klas / grup (integracyjne warsztaty z noclegiem)


Ośrodek Mediacyjny

Mediujemy w sytuacjach konfliktowych w szkole. Skontaktuj się z nami, by zlecić nam prowadzenie mediacji.


Kontakt:

Al. Grunwaldzka 244

80-314 Gdańsk

Tel. (58) 344 06 38

 

 
2018-12-07 22:37


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej