zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Smoki GZSiSS na zawodach i wymianie w Niemczech


Ferie zimowe dla wychowanków sekcji smoczych łodzi Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego były  bardzo atrakcyjne. W dniach 8-13.02.2019 roku wzięli udział w polsko-niemieckim spotkaniu młodzieży z grupą z niemieckiego Borken. Piesze wędrówki, zajęcia na siłowni i basenie a także zajęcia integracyjne dominowały w trakcie spotkania. Głównym punktem wyjazdu był udział w Międzynarodowych Zawodach Smoczych Łodzi na basenie IV Aquarius Indoor Cup Borken 2019. W zawodach tych wzięło udział osiem osad z Niemiec, Polski oraz Holandii. Nasza młodzież zajęła bardzo dobre drugie miejsce ulegając drużynie z Borken. W tych samych zawodach w kategorii Senior  osada  rodziców, nauczycieli i sympatyków GZSiSS zajęła pierwsze miejsce.
Dziękujemy za pomoc organizacji międzyrządowej Polsko Niemiecka Współpraca Młodzieży. Przed podopiecznymi naszego nauczyciela Grzegorza Kwiatkowskiego dalsze przygotowania do sezonu na wodzie. W sezonie zimowym jeszcze zawody basenowe w Szczecinie i Olsztynie.

Zapraszamy chętnych do udziału w zajęciach naszej smoczej sekcji. Zajęcia naborowe w soboty 12.00 na Przystani Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 ul. Siennicka 5.

Informacje telefonicznie udziela nauczyciel/trener GZSiSS Grzegorz Kwiatkowski 501571456  
2019-02-25 13:43


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej