facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


2018 | 11 | 28

Halowe Mistrzostwa Gdańskich Szkół w Lekkoatletyce

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 1.12.2018 roku w Hali Lekkoatletycznej AWFiS w Gdańsku przy ul. Kazimierza Górskiego 1. Szczegóły znajdują się w regulaminie zawodów załączonym poniżej. Ze względów technicznych i organizacyjnych, o możliwości udziału w zawodach decydować będzie kolejność zgłoszenia, które należy przesłać na adres mailto:adrianczwojda@wp.pl do dnia 23.11.2018 r.


Program zawodów:

godz. 12.45 – weryfikacja zgłoszeń, odprawa, rozgrzewka;

godz. 13.15 – Bieg na 60 m chłopców; Skok w dal dziewcząt;

godz. 14.15 – Bieg na 60 m dziewcząt; Skok w dal chłopców;

godz. 14.45 – Bieg na 600 m dziewcząt;

godz. 15.15 – Bieg na 1000 m chłopców;

godz. 15.45 – Ceremonia Zakończenia Zawodów.


Zawody zostaną rozegrane w 3 kategoriach wiekowych (roczniki: 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 i młodsi) z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Dzieci startują z kartą stratową (do pobrania w załączniku).

Załączniki:


Zgoda opiekuna prawnego (264.48 KB)

Karta startowa zawodnika (42 KB)

 

 

GRUPA C

Szkoła

XX

OSS

XIV

ZSKW

PKT

Miejsce

XX

 

5:0

5:1

4:1

9

I

OSS

0:5

 

0:5

0:5

0

IV

XIV

1:5

5:0

 

6:2

6

II

ZSKW

1:4

5:0

2:6

 

3

III

 

GRUPA D

Szkoła

VIII

CKZiU 1

SOIO

III

PKT

Miejsce

VIII


4:6

2:10

3:4

0

IV

CKZiU 1

6:4


4:4

5:2

7

II

SOIO

10:2

4:4


4:1

7

I

III

4:3

2:5

1:4


3

III

 

GRUPA G

Szkoła

ZSM

ZSE

VII

SEH

PKT

Miejsce

ZSM


0:12

4:5

2:3

0

IV

ZSE

12:0


10:2

5:5

7

I

VII

5:4

2:10


3:2

6

II

SEH

3:2

5:5

2:3


4

III

 

GRUPA E

Szkoła

ZSS

ZSGH

V

XXIV

PKT

Miejsce

ZSS


1:2

1:2

2:0

3

III

ZSGH

2:1


2:0

7:1

9

I

V

2:1

0:2


6:1

6

II

XXIV

0:2

1:7

1:6


0

IV

 

 

GRUPA F

Szkoła

CKZiU2

PSB

ZSŁ

II

PKT

Miejsce

CKZiU 2


2:3

1:2

1:3

0

IV

PSB

3:2


0:4

5:2

6

II

ZSŁ

2:1

4:0


5:2

9

I

II

3:1

2:5

2:5


3

III

 

II  ETAP   SYSTEMEM  PUCHAROWYM

 

L.p

A

B

C

D

E

F

G

H

1

XII

XIX

XX

SOIO

ZSGH

ZSŁ

ZSE

IV

2

XV

I

XIV

CKZiU1

V

PSB

VII

SEH

 

A1 - H2       ; A    XII - SEH           

F2 – G2       ; B    PSB   - VII

E1 – C2       ; C    ZSGH  -  XIV  

D1 – B2       ; D    SOIO - I

……………………………………………………………..   

C1 – A2       ; E     XX  -  XV

F1 – D2        ; F    ZSŁ  - CKZIU1

G1 – E2       ; G    ZSE - V

B1 – H1       ; H    XIX - IV

 

25.10.2018    czwartek   balon  CKZiU NR 1- ul. Hallera 16/18               Gdańsk Wrzeszcz

  1. 08.30BPSB- VII2:4
  2. 09.10CZSGH-XIV5:1
  3. 09.50 GZSE - V9:2
  4. 10.30DSOIO – I2:3

30.10.2018   wtorek  hala XX LO  Gdańsk Morena ul. Dobrowolskiego 6     

  1. 09.30AXII - SEH
  2. 10.10FZSŁ- CKZIU1
  3. 10.50HXIX - IV
  4. 11.30EXX-XV

GRUPA A

Szkoła

XV

GLA

IX

XII

PKT

MIEJSCE

XV

 

3:0

2:1

2:3

6

II

GLA

0:3

 

2:4

3:7

0

IV

IX

1:2

4:2

 

1:4

3

III

XII

3:2

7:3

4:1

 

9

I

 

 
 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl