zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Zapraszamy do zgłaszania drużyn w Pływaniu Drużynowym


W dniach 30 i 31 stycznia br. na Pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu odbędą się międzyszkolne zawody w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców.

Zawody organizowane są przez Gdański Ośrodek Schronisk i Sportu Szkolnego w ramach Gdańskich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Szkoły przystępujące do zawodów mają obowiązek być zarejestrowane w systemie rejestracji szkół srs.szs.pl oraz dokonać zgłoszenia do zawodów w srs.szs.pl nie później niż do dnia 24 stycznia 2019 r. do godz. 23:00.

Szkoły zgłaszające udział w zawodach obowiązkowo wypełniają zamieszczone „KARTY STARTOWE SZKOŁY” osobno dla Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej i przesyłają je w terminie do 24.01.2019 r. na adres mailowy: p.wozniak@gokf.gda.pl oraz wydrukowany egzemplarz zabierają na zawody.


 

TERMIN ZAWODÓW:

DZIEWCZĘTA - 30 STYCZEŃ 2019 r. (ŚRODA)

CHŁOPCY    - 31 STYCZEŃ 2019 r. (CZWARTEK)

 

MIEJSCE ZAWODÓW: Pływalnia Gdańskiego Ośrodka Sportu - (Gdańsk-Chełm ul. Tytusa Chałubińskiego 13)

 

PROGRAM  MINUTOWY   ZAWODÓW:

 

1.  IGRZYSKA DZIECI    (roczniki  2008 i 2009  oraz  2006-2007)

 

8:30 weryfikacja zgłoszeń  - odprawa opiekunów zespołów szkolnych


8:45 - 8:55   rozgrzewka


9:00 - 9:45  start sztafet 8x25 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie


9:50 - 10:20 wyścigi indywidualne (rocznik 2008 i 2009)

25 m stylem klasycznym       – 1 zawodnik,

25 m stylem grzbietowym    – 1 zawodnik,

25 m stylem dowolnym         – 1 zawodnik,

 

10:25 - 10:30 rozgrzewka  (rocznik 2006 i 2007)

10:30 - 11:00 wyścigi indywidualne (rocznik 2006 i 2007)

25 m stylem motylkowym     – 1 zawodnik,

25 m stylem klasycznym       – 1 zawodnik,

25 m stylem grzbietowy        – 1 zawodnik,

25 m stylem dowolnym         – 1 zawodnik,

 

11:05 - 11:10 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

 

2.  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (roczniki 2003-2005)

 

11:20 weryfikacja zgłoszeń - odprawa opiekunów zespołów szkolnych

 

11:20 - 11:30   rozgrzewka

 

11:35 - 12:20   start sztafet 8x50 m (styl dowolny) - kolejności startów wg. ustaleń na odprawie

 

12:25 - 14:20   wyścigi indywidualne

50 m stylem motylkowym     – 2 zawodników z danej szkoły,

50 m stylem grzbietowym    – 2 zawodników z danej szkoły,

50 m stylem klasycznym       – 2 zawodników z danej szkoły,

50 m stylem dowolnym         – 2 zawodników z danej szkoły,

 

14:20 - 14:30 zakończenie zawodów / dekoracja zwycięzców

2019-01-10 13:39


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej