ul. Cystersów 13 | Mapa
pn | 18:00 - 20:00 | 16 - 70 lat | Riviera Ryszard |
pt | 20:00 - 22:00 | 16 - 70 lat | Riviera Ryszard |
Zdecydowanie najpopularniejsza gra zespołowa na świecie. Uwielbiana przez znaczną część społeczeństwa, w głównej mierze ze względu na ogrom emocji, które towarzyszą każdemu meczowi piłkarskiemu. Na zajęciach początkujących uczestnicy mogą się spodziewać ćwiczeń przygotowujących, takich jak: koordynacyjne, siłowe, biegowe. Elementy piłki nożnej wprowadzane są stopniowo z uwzględnieniem indywidualnych umiejętności graczy. Zajęcia z piłki nożnej to nie tylko nauka elementów technicznych i strategicznych, ale i nauka zasad fair play oraz współpracy w grupie. Zajęcia odbywają się zarówno na boiskach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w zależności od warunków pogodowych.
Terminy:
Szkoła "Fregata" ul. Cystersów 13, Gdańsk, Prowadzący: Ryszard Riviera
poniedziałki: 18:00-20:00
piątki: 20:00-22:00
ul. Cystersów 13 | Mapa
pn | 18:00 - 20:00 | 16 - 70 lat | Riviera Ryszard |
pt | 20:00 - 22:00 | 16 - 70 lat | Riviera Ryszard |
ul. Kłosowa 3 | Mapa
śr | 15:40 - 17:40 | 9 - 15 lat | Jasiel Jarosław |
cz | 15:00 - 17:00 | 9 - 15 lat | Jasiel Jarosław |
Zapisy na zajęcia:
1. Osoby niepełnoletnie
Prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: dcs@ssm.gda.pl wraz z wypełnioną deklaracją uczestnika (do pobrania w załączniku poniżej). Uczestników oraz ich opiekunów prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
2. Osoby pełnoletnie
Nie są zobowiązane do wypełniania deklaracji uczestnika. Zapisy na zajęcia są możliwe bezpośrednio przed zajęciami - u trenera. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
1. Deklaracja uczestnika (do wypełnienia wyłącznie dla osób niepełnoletnich)