facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  



Aktualności


2021 | 10 | 20

Piłkarze szkół ponadpodstawowych walczyli o finał Mistrzostw Gdańska.

Po wrześniowych rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw Gdańska w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, przyszedł czas na najstarsza grupę wiekową - Licealiadę.  12 października br. na Gdański Stadion Lekkoatletyczny wybiegli reprezentanci 15 szkół ponadpodstawowych gdańskich szkół.  Drużyn swoje mecze grupowe rozgrywały systemem „każdy z każdym” w czterech grupach, a do turnieju finałowego w tej grupie wiekowej awansowały po dwa zespoły z największą ilością punktów w swoich grupach eliminacyjnych.


Do dalszych rozgrywek, które odbędą się wiosną przyszłego roku, zakwalifikowały się następujące reprezentacje: Conradinum, XV Liceum Ogólnokształcącego, V Liceum Ogólnokształcącego, VIII Liceum Ogólnokształcącego, XXI Liceum Ogólnokształcącego, Państwowych Szkół Budownictwa, IX Liceum Ogólnokształcącego oraz III Liceum Ogólnokształcącego.

Do zobaczenia!

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań:

Grupa A

Wyniki meczów:

  1. Conradinum – XV LO 3:3
  2. XIX LO – Spartakus 0:1
  3. XIX LO – XV LO 1:2
  4. Conradinum – Spartakus 2:1
  5. Conradinum – XIX LO 4:1
  6. Spartakus – XV LO 2:4

Kolejność w grupie:

  1. Conradinum 7 pkt, 9:5 – awans
  2. XV LO          7 pkt, 9:6 – awans
  3. Spartakus      3 pkt, 4:6,
  4. XIX LO             0 pkt, 2:7

 

Grupa B

Wyniki meczów:

  1. VIII LO – ZSŁącz 2:0
  2. II LO – V LO 1:11
  3. II LO – ZSŁącz 3:0
  4. VIII LO – V LO 0:3
  5. VIII LO – II LO 4:1
  6. V LO – ZSŁącz 4:2

Kolejność w grupie:

  1. V LO     9  pkt, 17:3, - awans
  2. VIII LO  6  pkt, 6:4 –  awans
  3. II LO     3 pkt, 5:15
  4. ZSŁ 0 pkt, 2:9

 

Grupa C

Wyniki meczów:

  1. PSB – XXI LO 2:2
  2. SEH – XXI LO 0:6
  3. SEH – PSB      0:2

Kolejność w grupie:

  1. XXI LO 4pkt, 8:2 - awans
  2. PSB      4pkt, 4:2 – awans
  3. SEH      0pkt, 0:6

 

Grupa D

Wyniki meczów:

  1. III LO – OSM   4:0
  2. IX LO – CKZiU 4:0
  3. IX LO – OSM   4:1
  4. III LO – CKZiU 5:2
  5. III LO – IX LO  0:3
  6. CKZiU – OSM 3:0

Kolejność w grupie:

  1. IX LO   9 pkt, 11:1 – awans
  2. III LO   6 pkt,   9:5  - awans
  3. CKZiU  3 pkt, 5:9
  4. OSM   0 pkt, 1:11

 



Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl