zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2022-08-19


animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 09:30 - 14:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:40 - 14:25
Grupa wiekowa:9-13 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

turystyka

Czas: 14:30 - 17:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

pływanie korekcyjne

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

tenis ziemny

Czas: 15:00 - 16:00
Grupa wiekowa:8-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:45
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Stadion Lekkoatletyczny GOS

nauka pływania

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-26 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sportowo - rekreacyjne

Czas: 16:30 - 18:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 7

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

zajęcia ogólnorozwojowe

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-26 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-26 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka ręczna

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

ergometry wioślarskie

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:od 11 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-26 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 19:30 - 20:30
Grupa wiekowa:16 - 100 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

nauka pływania

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-26 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 20:30 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl