facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Piłka Ręczna


Chłopcy piłka ręczna

GRUPA A :  XXI, IX, VIII

GRUPA B :  II, XX, XIX

GRUPA C:  XII, V, ZSM

GRUPA D:  ZSE, ZSŁ,VII, XIV


TERMINY  KOLEJKI GRUPOWEJ

Każdy zespół przynosi ze sobą piłki na rozgrzewkę. Opiekunowie drużyn proszeni są o przybycie z grupą punktualnie aby nie opóźniać godziny rozpoczęcia spotkań. Dwa zespoły z grupy awansują do półfinału . 

 

GRUPA A

TERMIN:  06.11.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala MIEJSKA MOSIR – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 11.45 rozgrzewka, rozpoczęcie gier godz. 12.00

GRUPA D

TERMIN:  06.11.2019  (środa) 

MIEJSCE:  Hala VII LO - Gdańsk Chełm ul. Chałubińskiego 13   

wejście na obiekt 11.50     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 12.00 rozpoczęcie gier godz. 12.50

GRUPA C

TERMIN:  07.11.2019  (czwartek) 

MIEJSCE:  Hala XII LO - Gdańsk Żabianka ul.Subisława 22 

wejście na obiekt 7.30     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 7.45 rozpoczęcie gier godz. 8.00


Do II rundy awansują 2 pierwsze zespoły z każdej grupy.

Utworzone zostaną 2 grupy po 4 zespoły A1,B2,C1, D2 /A2,B1,C2,D1 w których zespół zagra ,, każdy z każdym”.

Do III  rundy finałowej  awansują 2 zespoły z grupy   zagrają ,,każdy z każdym” z zaliczeniem meczu grupowego II rundy

Grupa A ( ZSŁ, II, XII, XXI )

Grupa B ( IX, XX, V, VII )


GRUPA A ( ZSŁ, II, XII,  ZSŁ)

TERMIN:  26.11.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala MIEJSKA GOS – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

wejście na obiekt 09.10

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 09.30  rozgrzewka, rozpoczęcie gier godz. 9.45

Grupa B ( IX, XX, V, VII )

TERMIN:  27.11.2019  (środa) 

MIEJSCE:  Hala VII LO - Gdańsk Chełm ul. Chałubińskiego 13   

wejście na obiekt 11.45     

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 11.00 rozpoczęcie gier godz. 11.15


ZMIANA TERMINU FINAŁU

TERMIN: FINAŁ 29.11.2019  (piątek) 

MIEJSCE:  Hala  MIEJSKA GOS – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

wejście na obiekt 13.00 

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 13.15 rozpoczęcie gier godz. 13.30


TERMIN: FINAŁ 28.11.2019  (CZWARTEK) 

MIEJSCE:  Hala  MIEJSKA GOS – Gd. Przymorze ul. Kołobrzeska 61

wejście na obiekt 11.30 

Weryfikacja zespołów  godz. 11.45 rozpoczęcie gier godz. 12.00

Klasyfikacja końcowa

CHŁOPCY

1 miejsce XII LO GDAŃSK

2 miejsce  XXI LO GDAŃSK

3 miejsce  XX LO GDAŃSK

4 miejsce V LO GDAŃSK

5 - 8miejsce

II LO GDAŃSK

ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI GDAŃSK

IX LO GDAŃSK

VII LO GDAŃSK

9- ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH

10- 13 miejsce

ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH

XIX LO GDAŃSK

VIII LO GDAŃSK

XIV LO GDAŃSK

 


 
Utworzono: 2019-10-16 19:57

Dziewczęta piłka ręczna

GRUPA A :  XX, ZSM, SEH

GRUPA B :  V, VIII, XV

GRUPA C:  IX, II, XII

GRUPA D:  IV, XIX, VII


TERMINY  KOLEJKI GRUPOWEJ

Każdy zespół przynosi ze sobą piłki na rozgrzewkę. Opiekunowie drużyn proszeni są o przybycie z grupą punktualnie aby nie opóźniać godziny rozpoczęcia spotkań. Dwa zespoły z grupy awansują do półfinału   zagrają jeden mecz  który odbędzie się tego samego dnia.Dwa zwycięskie zespoły z półfinału awansują do finału


GRUPA  A, B

TERMIN:  23.10.2019  (środa)

MIEJSCE:  Hala  XX LO – Gdańsk ul. Dobrowolskiego 6

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 8.30. rozpoczęcie gier godz. 9.00

półfinał

grupa A :A2, A1  -  A2- B1-  A -FINAŁ

grupa B: B2, B1 - B2- A1 - B- FINAŁ

Ze względu na zmniejszone wymiary boiska na hali XX LO na boisku mogą grać zespoły 6 osobowe.

GRUPA  C, D

TERMIN:  29.10.2019  (wtorek)

MIEJSCE:  Hala  SP 92 – Gdańsk - Zaspa ul. Startowa 9

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 8.30. rozpoczęcie gier godz. 9.00 .czas gry 2x12 min.

półfinał

grupa C  : C2, C1  -  C2- D1-  C -FINAŁ

grupa D:  D2, D1 -    D2- C1 -  D- FINAŁ


AWANS DO FINAŁU:  IX, XII , XX, V

TERMIN:  FINAŁ 25.11.2019  (poniedziałek)

MIEJSCE:  Hala  SP 92 – Gdańsk - Zaspa ul. Startowa 9

Weryfikacja zespołów i losowanie kolejności meczy godz. 8.30. rozpoczęcie gier godz. 9.00 .czas gry 2x10 min.

Klasyfikacja końcowa

DZIEWCZĘTA

1 miejsce XX LO GDAŃSK

2 miejsce  XII LO GDAŃSK

3 miejsce  IX LO GDAŃSK

4 miejsce V LO GDAŃSK

5 - 8miejsce

IV LO GDAŃSK

ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH GDAŃSK

XV LO GDAŃSK

VII LO GDAŃSK

9 - 12 miejsce

SZKOŁY EKONOMICZNO HANDLOWE

XIX LO GDAŃSK

VIII LO GDAŃSK

II LO GDAŃSK

 
Utworzono: 2019-10-15 22:35

Termin zgłoszenia do zawodów
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).


Terminy zgłoszenia do srs:

dziewczęta - 09.10.2019 r.  (termin rozpoczęcia rozgrywek: 22.10.2091 r.) 

chłopcy - 15.10.2019 r.  (termin rozpoczęcia rozgrywek: 07.11.2019 r.) 

Utworzono: 2019-09-09 12:31

Regulamin piłki ręcznej

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez system rejestracji szkół srs.szs.pl     nie później niż do 30 września 2019 r.

 

1. Uczestnictwo

   - zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców.

   - drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej, rocznik 2000 i młodsi (szkoły dzienne).   - zespół liczy 14 zawodników (w turnieju).

2. Przepisy gry
- czas gry: 2 x 25 minut + 5 minut przerwy. (w systemie turniejowym czas gry dostosowany jest do liczby      rozgrywanych meczy).
- obowiązują rozmiary piłki:  nr 2 ( 54-56 cm) – dziewczęta; nr 3 ( 56-58)- chłopcy
- drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
- dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.
- zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko    wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki.
3. Punktacja
1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:

1)    3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry

2)    2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,

3)    1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,

4)    0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.

2. O kolejności drużyn w trakcie rozgrywek decydują kolejno:

a) większa liczba zdobytych punktów;

b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

- większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

- większa dodatnia różnica bramek z meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

- większa liczba zdobytych bramek w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

- większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów;

- większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach;

- losowanie.

 

3. W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz statystyk indywidualnych).

  
Utworzono: 2019-08-27 19:51

Finał

FinałGOSPODARZ :  MKS2019-11-28 12:00
Klasyfikacja
1XII LOXII Liceum Ogólnokształcące8
2XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 7
3XX LOXX Liceum Ogólnokształcące3
4V LOV Liceum Ogólnokształcące 0

XXI LOV LO24:6
XII LOXX LO16:13
V LOXX LO9:14
V LOXII LO8:20
XII LOXXI LO9:9 (6:5)
XXI LOXX LO15:12

II runda

 
Grupa AGOSPODARZ :  MKS2019-11-26 09:30
Klasyfikacja
1XII LOXII Liceum Ogólnokształcące8
2XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 7
3II LOII Liceum Ogólnokształcące3
4ZSŁZespół Szkół Łączności0

XXI LOZSŁ14:9
II LOXII LO10:19
ZSŁXII LO14:22
XXI LOII LO17:8
II LOZSŁ12:11
XII LOXXI LO9:9 (6:5)
 
Grupa BGOSPODARZ :  VII LO2019-11-27 11:15
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące9
2V LOV Liceum Ogólnokształcące 6
3VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 3
4IX LOIX Liceum Ogólnokształcące0

IX LOVII LO13:14
XX LOV LO14:9
VII LOV LO11:12
IX LOXX LO14:17
XX LOVII LO18:10
V LOIX LO17:11

I runda

 
Grupa AGOSPODARZ :  XXI LO2019-11-06 12:00
Klasyfikacja
1XXI LOXXI Liceum Ogólnokształcące 4
2IX LOIX Liceum Ogólnokształcące2
3VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące0

XXI LOIX LO16:4
IX LOVIII LO15:8
VIII LOXXI LO3:26
 
Grupa BGOSPODARZ :  XX LO2019-11-13 09:00
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące4
2II LOII Liceum Ogólnokształcące2
3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 0

II LOXX LO22:32
XX LOXIX LO40:9
XIX LOII LO13:49
 
Grupa CGOSPODARZ :  XII LO2019-11-07 08:00
Klasyfikacja
1XII LOXII Liceum Ogólnokształcące4
2V LOV Liceum Ogólnokształcące 2
3ZSMZespół Szkół Morskich0

XII LOV LO21:17
V LOZSM26:7
ZSMXII LO8:28
 
Grupa DGOSPODARZ :  VII LO2019-11-06 12:00
Klasyfikacja
1VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 6
2ZSŁZespół Szkół Łączności4
3ZSEZespół Szkół Energetycznych 2
4XIV LOXIV Liceum Ogólnokształcące0

ZSEXIV LO14:8
ZSŁVII LO8:11
VII LOXIV LO14:9
ZSEZSŁ7:9
ZSŁXIV LO14:13
VII LOZSE12:5

Finał

FinałGOSPODARZ :  SP922019-11-25 09:00
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące9
2XII LOXII Liceum Ogólnokształcące5
3IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
4V LOV Liceum Ogólnokształcące 0

XX LOXII LO11:8
V LOIX LO6:15
XII LOIX LO9:9, (12:11)
XX LOV LO14:4
V LOXII LO8:17
IX LOXX LO9:12

II runda ćwierćfinał

II runda ćwierćfinał GOSPODARZ :  XX LO
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
2XX LOXX Liceum Ogólnokształcące2
3XII LOXII Liceum Ogólnokształcące2
4V LOV Liceum Ogólnokształcące 2
5ZSMZespół Szkół Morskich0
6IV LOIV Liceum Ogólnokształcące0
7XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 0
8VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 0
9XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 0

XX LOXV LO30:4
V LOZSM15:13
IX LOVII LO16:6
IV LOXII LO8:15

I runda

 
Grupa AGOSPODARZ :  XX LO2019-10-23 00:00
Klasyfikacja
1XX LOXX Liceum Ogólnokształcące4
2ZSMZespół Szkół Morskich2
3SEHSzkoły Ekonomiczno-Handlowe0

XX LOZSM23:5
ZSMSEH14:4
XX LOSEH21:7
 
Grupa BGOSPODARZ :  XX LO2019-10-23 00:00
Klasyfikacja
1V LOV Liceum Ogólnokształcące 4
2XV LOXV Liceum Ogólnokształcące 2
3VIII LOVIII Liceum Ogólnokształcące0

V LOVIII LO24:6
VIII LOXV LO6:12
XV LOV LO8:17
 
Grupa CGOSPODARZ :  SP922019-10-29 00:00
Klasyfikacja
1IX LOIX Liceum Ogólnokształcące4
2XII LOXII Liceum Ogólnokształcące2
3II LOII Liceum Ogólnokształcące0

IX LOII LO19:8
II LOXII LO10:14
XII LOIX LO4:7
 
Grupa DGOSPODARZ :  SP922019-10-29 00:00
Klasyfikacja
1IV LOIV Liceum Ogólnokształcące4
2VII LOVII Liceum Ogólnokształcące 2
3XIX LOXIX Liceum Ogólnokształcące 0

IV LOXIX LO15:12
XIX LOVII LO6:19
VII LOIV LO7:14

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl