facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  



Piłka Ręczna


Finał Licealiady chłopców

Kolejność spotkań finałowych:

Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61 30.XI.2021 (wtorek) godz. 10.00 (początek gry)

1. IX LO - XXI LO

2. XXI LO - XII LO

3. XII LO - IX LO 

Utworzono: 2021-11-27 10:31

Finał Mistrzostw Gdańska w Piłce Ręcznej Chłopców.

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).


Termin rozegrania zawodów finałowych chłopców 30.11.2021 r. o godz.10.00 (początek meczu) Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61.

  

Kolejność spotkań finałowych:

1. IX LO - XXI LO

2. XXI LO - XII LO

3. XII LO - IX LO 

Utworzono: 2021-11-19 10:50

Finał Mistrzostw Gdańska w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).



Dziewczęta 

Termin rozegrania zawodów finałowych 23.11.2021 o godz.10.00 (weryfikacja) Hala Miejska Kołobrzeska 61

Kolejność spotkań:

1. 10.30   III LO - XIX LO

2. 11.15  X LO - ZSKW

3.  III LO - X LO

4.  XIX LO ZSKW

5. III LO - ZSKW

6. XIX LO - X LO.

 

  
Utworzono: 2021-11-17 23:49

Eliminacje piłki ręcznej chłopców.

W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) i dokonają obowiązkowego zgłoszenia (www.srs.szs.pl) zespołu szkolnego do zawodów (1/2 finału wojewódzkiego).


Chłopcy 

Termin rozegrania zawodów: 18.11.2021

Grupa A Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61

1. 9.30 V LO - IX LO

2. 10.15 XI LO - VII LO

3. 11.00 V LO - VII LO

Grupa B Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61

1. 12.00 XXI LO - ZSŁączności

2. 12.45 ZSŁ - VIII LO

3. 13.30 XXI LO - VIII LO

Grupa C Hala Widowiskowa AWFiS 19.11.2021 zmiana 26.XI.2021 (piątek)

1. 8.00 XII LO - III LO

2. 8.45 III LO - XIX LO

3. 9.30 XII LO - XIX LO

Utworzono: 2021-10-19 19:12

Wyniki Eliminacji

Termin rozegrania zawodów: 18.11.2021


Grupa A 

1. 9.30 V LO - IX LO  16:35

Kolejność:

1m. IX LO AWANS

2m. V LO


Grupa B 

1. 12.00 XXI LO - ZSŁączności 28:8

2. 12.45 ZSŁ - VIII LO  28:10

3. 13.30 XXI LO - VIII LO  22:6

Kolejność:

1.  XXI LO AWANS

2.  ZS Łączności

3.  VIII LO


Grupa C

Termin rozegrania zawodów: 26.11.2021

1. 8.00 III LO - XII LO 13:26

2. 8..45 III LO - XIX LO  18:20

3. 9.30 XIX LO - XII LO  9:32

Kolejność:

1.  XII LO AWANS

2.  XIX LO

3.  III LO

 
Utworzono: 2021-11-18 22:05

Turniej finałowy Dziewcząt

Wyniki spotkań:

1. III LO - XIX LO  3:15

2. XII LO - ZSKW  18:4

3.  III LO - XII LO   7:17

4.  XIX LO ZSKW   19:7

5. III LO - ZSKW     9:9 k. 1:3

6. XIX LO - XII LO   11:18

Kolejność:

1. XII LO 

2. XIX LO

3. Z S K Wizerunku

4. III LO

Utworzono: 2021-11-23 17:52

Regulamin dyscypliny

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl  zgodnie z kalendarzami wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku.

   I. Uczestnictwo  

     

      1. Zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców.     

      2. Drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej (szkoły dzienne) ), rocznik 2002 i młodsi.    

      3. Zespół liczy do 14 zawodniczek/zawodników.

      4. Organizator zawodów odpowiada za udostępnienie piłek meczowych. Na rozgrzewkę drużyny powinny zgłaszać się z

           własnymi piłkami.


   II. Przepisy gry
       1.  Czas gry: 2 x 25 minut + 5 minut przerwy. (w systemie turniejowym czas gry dostosowany jest do liczby rozgrywanych

             meczy),
       2.  obowiązują rozmiary piłki:  2 ( 54-56cm) – dziewczęta;  3 ( 56-58cm)- chłopcy,
       3.  drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu,

       4.  dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
       5.  zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko

            wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,

          6.  rzuty karne: w przypadku uzyskania remisu w meczu, zarządza się rzuty karne, które wykonuje 5 ustalonych przez      

               trenera zawodników. W przypadku kolejnego remisu zawodnicy wykonują rzuty karne do skutku.

       7. Obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę.


   III. Punktacja
      1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:
           a)  3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry
           b)  2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,
           c)  1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,
           d)  0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.

      2. O kolejności drużyn w trakcie rozgrywek decydują kolejno:
           a) większa liczba zdobytych punktów;
           b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
                 - większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
                 - większa dodatnia różnica bramek z meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
                 - większa liczba zdobytych bramek w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
                 - większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów;
                 - większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach;
                 - losowanie.

      3.  W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty    

           karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz

           statystyk indywidualnych).

  
Utworzono: 2021-09-01 10:04

 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl