Termin: 29.11.2023 r. (środa)
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność spotkań:
11.00 1. ZSKW - XIX LO
11.40 2. XIX LO - XII LO
12.20 3. XII LO - ZSKW
Turniej finałowy.
Termin - 28.11.2023 r. (środa)
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność meczów:
8.00 1. XXI LO - XII LO
8. 40 2. XXI LO - Conradinum
9.20 3. Conradinum - XII LO
Termin: 29.11.2023 r. (środa)
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność spotkań:
11.00 1. ZSKW - XIX LO
11.40 2. XIX LO - XII LO
12.20 3. XII LO - ZSKW
Eliminacje:
Grupa A: XXI LO. ZSKW, V LO
Termin: 27.11.2023 r. (poniedziałek) zbiórka 11.30
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność meczów: XXI LO - ZSKW, 2. ZSKW - V LO, V LO - XXXI LO
Grupa B: XIX LO, XV LO, GLA
Termin: 27.11.2023 r (poniedziałek) zbiórka 13.30
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność meczów: 1. XIX LO - GLA, 2. GLA - XV LO, 3. XV LO - XIX LO
Grupa C: XII LO, XXIV LO, II LO
Termin: 27.11.2023 r. (poniedziałek) zbiórka 10.00
Miejsce: ZSP 5 ul. Startowa 9
Kolejność meczów: XII LO - XXIV LO, XXIV LO - II LO, II LO - XII LO
Do finału, który odbędzie się 29.11.2023 r. (środa) zbiórka 11.00 awansują zwycięzcy grup.
Miejsce rozegrania finału: Hala Miejska ul . Kołobrzeska 61
Eliminacje:
Grupa A: XII LO, VIII LO, Spartakus
Termin: 28.11.2023 r. (wtorek) zbiórka 9.00
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność meczów: 1. XII LO - Spartakus, 2. VIII LO - XII LO, Spartakus - VIII LO
Grupa B: XXI LO. XV LO, XIX LO
Termin: 28.11.2023 r. ( wtorek) zbiórka 11.00
Miejsce: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61
Kolejność meczów: 1. XXI LO - XIX LO, 2. XXI LO - XV LO 3. XV LO - XIX LO
Grupa C: Conradinum, XXIV LO, V LO
Termin: 28.11.2023 r. (wtorek) zbiórka 9.30
Miejsce: XXIV LO Gdańsk Osowa ul. Wodnika 57
Kolejność meczów: XXIV LO - V LO, 2. V LO - Conradinum, 3. Conradinum - XXIV LO
Do finału, który odbędzie się 29.11.2023 r. (środa) awansują zwycięzcy grup.
Miejsce rozegrania finału: Hala Miejska ul. Kołobrzeska 61 zbiórka 8.00
W zawodach mogą wziąć udział tylko szkoły, które mają aktualną rejestrację w Systemie Rejestracji Szkół (srs.szs.pl) oraz dokonają obowiązkowego zgłoszenia do rozgrywek Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców w (srs.szs.)
Termin zgłoszenia zespołów upływa w dniu 10.11.2023 r. o godz. 23:00
Termin zawodów: do 30.11.2022 r.
Turniej Finałowy.
1. XXI LO - XII LO 12:17
2. XXI LO - Conradinum 12:8
3. XII LO - Conradinum 26:8
Końcowa klasyfikacja:
1. XII Liceum Ogólnokształcące - awans do finału wojewódzkiego,
2. XXI Liceum Ogólnokształcące - awans do barażu o półfinał woj.
3. Szkoły Okrętowe i techniczne - Conradinum
4- 6. VIII Liceum Ogólnokształcące, XIX Liceum Ogólnokształcące, XXIV Liceum Ogólnokształcące
7-9. Spartakus, XV Liceum Ogólnokształcące, V Liceum Ogólnokształcące.
Wyniki eliminacji.
Grupa A
1. XII LO - Spartakus 24:10
2. XII LO - VIII LO 22:5
3. VIII LO - Spartakus 12:7
Klasyfikacja:
1. XII LO - awans do finału
2. VIII LO
3. Spartakus
Grupa B
1. XXI LO - XIX LO 16:10
2. XXI LO - XV LO 23:14
3. XV LO - XIX LO 16:19
Klasyfikacja:
1. XXI LO - awans do finału
2. XIX LO
3. XV LO
Grupa C
1. V LO - XXIV LO 11:24
2. V LO - Conradinum 11:25
3. XXIV LO - Conradinum 16:19
Klasyfikacja:
1. Conradinum - awans do finału
2. XXIV LO
3. V LO
Turniej Finałowy.
1. XIX LO - ZSKW 8:8 karne 0:2
2. XIX LO - XII LO 2:20
3. XII LO - ZSKW 15:3
Końcowa kolejność:
1. XII Liceum Ogólnokształcące - awans do finału wojewódzkiego,
2. Zespól Szkół Kreowania Wizerunku
3. XIX Liceum Ogólnokształcące
4-6. XXI Liceum Ogólnokształcące, Gdańskie Liceum Autonomiczne, XXIV Liceum Ogólnokształcące,
7-8. V Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące.
Wyniki:
Grupa A
1. XXI LO - ZSKW 9:12
2. ZSKW - V LO 16:4
3. V LO - XXI LO 6:16
Kolejność w grupie:
1. ZSKW - awans do finału
2. XXI LO
3. V LO
Grupa B
1. XIX LO - GLA 10:10 (karne 3:2)
Kolejność w grupie:
1. XIX LO - awans do finału
2. GLA
Grupa C
1. XII LO - II LO 13:11
2. II LO - XXIV LO 13:18
3. XII LO - XXIV LO 14:10
Kolejność w grupie:
1. XII LO - awans do finału
2. XXIV LO
3. II LO
Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl
I. UCZESTNICTWO
1. Zawody przeprowadzane są osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców.
2. Drużynę stanowią uczniowie szkoły ponadpodstawowej (szkoły dzienne) ), rocznik 2004 i młodsi.
3. Zespół liczy maksymalnie 16 zawodniczek/zawodników.
4. Organizator zawodów odpowiada za udostępnienie piłek meczowych. Na rozgrzewkę drużyny powinny zgłaszać się z własnymi piłkami.
1. Czas gry: 2 x 25 minut + 5 minut przerwy. (w systemie turniejowym czas gry dostosowany jest do liczby rozgrywanych meczy),
2. obowiązują rozmiary piłki: 2 (54-56cm) – dziewczęta; 3 (56-58 cm)- chłopcy,
3. drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu,
4. dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
5. zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,
6. rzuty karne: w przypadku uzyskania remisu w meczu, zarządza się rzuty karne, które wykonuje 5 ustalonych przez trenera zawodników. W przypadku kolejnego remisu zawodnicy wykonują rzuty karne do skutku.
III. PUNKTACJA
1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:
a) 3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry
b) 2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,
c) 1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,
d) 0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.
2. O kolejności drużyn w trakcie rozgrywek decydują kolejno:
a) większa liczba zdobytych punktów;
b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
- większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa dodatnia różnica bramek z meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa liczba zdobytych bramek w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów; - większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach; - losowanie.
3. W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz statystyk indywidualnych).