Finał - mini piłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Dzieci
Miejsce: SP 92; ul. Startowa 9
Termin: czwartek 07.03.2024 r. godz. 9.15
Kolejność spotkań:
SP 92 – SP 81
SP 33 – SP 42
mecz o III m-ce
mecz o I m-ce
Finał - mini piłka ręczna chłopców - Igrzyska Dzieci
Miejsce: SP 33; ul. Wodnika 57
Termin: piątek 08.03.2024 r. godz. 9.15
Kolejność spotkań:
SP 33 – SP 35
SP 92 – SP 42
mecz o III m-ce
mecz o I m-ce
Finał - mini piłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Dzieci
Miejsce: SP 92; ul. Startowa 9
Termin: czwartek 07.03.2024 r. godz. 9.15
Kolejność spotkań:
SP 92 – SP 81
SP 33 – SP 42
mecz o III m-ce
mecz o I m-ce
II runda - mini piłka ręczna chłopców - Igrzyska Dzieci
Gr. E: SP 33; SP 81; SP 42; SP POZ
Miejsce: SP 33 ul. Wodnika 57
Termin: czwartek 29.02.2024 r. godz. 9.15
Wyniki zaliczone:
SP 81 – SP 33 6:32
SP POZ – SP 42 7:24
Kolejność spotkań:
SP 33 – SP POZ
SP 42 – SP 81
SP POZ – SP 81
SP 33 – SP 42
Gr. F: SP 92; SP 48; SP 18; SP 35
Miejsce: SP 92; ul. Startowa 9
Termin: czwartek 29.02.2024 r. godz. 9.00
Wyniki zaliczone:
SP 92 – SP 48 15:8
SP 35 – SP 18 17:5
Kolejność spotkań:
SP 92 – SP 18
SP 35 – SP 48
SP 18 – SP 48
SP 92 – SP 35
I runda – mini piłka ręczna dziewcząt– Igrzyska Dzieci
Do rozgrywek mini piłki ręcznej dziewcząt w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci zgłosiło się 8 zespołów. Zostały one podzielone na 2 grupy eliminacyjne.
W I rundzie system „każdy z każdym”.
Dwa najlepsze zespoły I rundy uzyskają awans do Finału A. W finale „na krzyż” i o miejsca.
I runda:
Gr. A: SP 92; SP 42; SP 48; SP 6
Miejsce zawodów: SP 92; ul. SP 92 ul. Startowa 9
Termin: czwartek 22.02.2024 r. początek zawodów 9.00
Gr. B: SP 33; SP 18; SP 35; SP 81
Miejsce zawodów: SP 33; ul. Wodnika 57
Termin: piątek 23.02.2024 r. początek zawodów 9.30
Zbiórka zespołów 30 min przed rozpoczęciem zawodów
I runda – mini piłka ręczna chłopców – Igrzyska Dzieci
Do rozgrywek mini piłki ręcznej chłopców w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci zgłosiło się 12 zespołów. Zostały one podzielone na 4 grupy eliminacyjne.
W I rundzie system „każdy z każdym”.
Do II rundy awans uzyskają dwa najlepsze zespoły, zaliczeniem wyniku meczu z pierwszej rundy.
W II rundzie system „każdy z każdym” (z zaliczeniem wyniku z I rundy)
Dwa najlepsze zespoły II rundy uzyskają awans do Finału A. W finale „na krzyż” i o miejsca.
II runda:
Gr. E: 1 m-ce A; 2 m-ce A; 1 m-ce B; 2 m-ce B.
Gr. F: 1 m-ce C; 2 m-ce C; 1 m-ce D; 2 m-ce D.
I runda:
Gr. A: SP 33; SP 81; SP 89
Miejsce zawodów: SP 33 ul. Wodnika 57
Termin: poniedziałek 19.02.2024 r. początek zawodów 10.00 (zmiana terminu i godziny)
Gr. B: SP 42; SP 6; SP POZ
Miejsce zawodów: SP 42 ul. Czajkowskiego 1
Termin: wtorek 20.02.2024 r. początek zawodów 11.00
Gr. C: SP 35; SP 7; SP 18
Gr. D: SP 92; SP 48; SP 79
Uwaga! Gr. C i D rozgrywa zawody w jednym miejscu
Miejsce zawodów gr. C i D: SP 92 ul. Startowa 9
Termin: wtorek 20.02.2024 r. początek zawodów 9.15
Zbiórka zespołów 30 min przed rozpoczęciem zawodów
Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia do 24.01.2024 r.
Terminarz i system rozgrywek zostanie opublikowany po zamknięciu listy uczestniczących szkół.
Szkoły, które zgłoszą się po terminie nie będą mogły uczestniczyć w zawodach.
Wyniki - Finał - mini piłka ręczna chłopców - Igrzyska Dzieci
SP 33 – SP 35 28:7
SP 92 – SP 42 9:15
mecz o III m-ce SP 92 - SP 35 14:12
mecz o I m-ce SP 33 - SP 42 25:14
Kolejność końcowa:
SP 33
SP 42
SP 92
SP 35
5-6. SP POZ/ SP 48
7-8. SP 18/ SP 81
9-11. SP 89/ SP 6/ SP SP 79
Wyniki - II runda - mini piłka ręczna chłopców - Igrzyska Dzieci
Gr. E: SP 33; SP 81; SP 42; SP POZ
Wyniki zaliczone:
SP 81 – SP 33 6:32
SP POZ – SP 42 7:24
SP 33 – SP POZ 30:1
SP 42 – SP 81 20:7
SP POZ – SP 81 16:14
SP 33 – SP 42 27:15
Kolejność końcowa GR. E
1)SP 33 awans do Finału A
2) SP 42 awans do finału A
3) SP POZ
4) SP 81
Gr. F: SP 92; SP 48; SP 18; SP 35
Wyniki zaliczone:
SP 92 – SP 48 15:8
SP 35 – SP 18 17:5
SP 92 – SP 18 17:6
SP 35 – SP 48 13:6
SP 18 – SP 48 7:9
SP 92 – SP 35 21:10
Kolejność końcowa Gr. F
1) SP 92 awans do Finału A
2) SP 35 awans do Finału A
3) SP 48
4) SP 18
Wyniki - I runda - mini piłka ręczna chłopców
Gr. A: SP 33; SP 81; SP 89
SP 33 – SP 89 36:3
SP 81 – SP 33 6:32
SP 89 – SP 81 10:13
Kolejność końcowa Gr. A
SP 33 awans do II rundy
SP 81 awans do II rundy
SP 89
Gr. B: SP 42; SP 6; SP POZ
SP 42 – SP 6 19:15
SP 6 – SP POZ 9:19
SP POZ – SP 42 7:24
Kolejność końcowa Gr. B
SP 42 awans do II rundy
SP POZ awans do II rundy
SP 6
Gr. C: SP 35; SP 7; SP 18
SP 7 zrezygnowała z udziału informując wcześniej organizatora
SP 35 – SP 18 17:5
Kolejność końcowa Gr. C
SP 35 awans do II rundy
SP 18 awans do II rundy
Gr. D: SP 92; SP 48; SP 79
SP 79 – SP 48 4:6
SP 92 – SP 48 15:8
SP 92 – SP 79 14:8
Kolejność końcowa Gr. D
SP 92 awans do II rundy
SP 48 awans do II rundy
SP 79
Wyniki - Finał - mini piłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Dzieci
SP 92 – SP 81 11:1
SP 33 – SP 42 22:16
mecz o III m-ce SP 42 - SP 81 17:6
mecz o I m-ce SP 92 - SP 33 13:10
Kolejność końcowa:
1. SP 92
2. SP 33
3. SP 42
4. SP 81
5. SP 6
Wyniki - I runda - mini piłka ręczna dziewcząt:
Gr. A: SP 92; SP 42; SP 48; SP 6
SP 48 zrezygnowała z udziału informując wcześniej organizatora
SP 92 - SP 42 10:7
SP 42 - SP 6 29:1
SP 92 - SP 6 21:0
Kolejność końcowa Gr. A:
1) SP 92 awans do finału A
2) SP 42 awans do finału A
3) SP 6
Gr. B: SP 33; SP 18; SP 35; SP 81
SP 18/SP 35 zrezygnowały z udziału informując wcześniej organizatora
SP 33 - SP 81 25:3
Kolejność końcowa Gr. B:
1) SP 33 awans do finału A
2) SP 81 awans do finału A
Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl
1. Drużynę stanowią uczennice/ uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2011 i młodsi.
2. Zespół liczy maksymalnie 16 zawodniczek /zawodników.
3. Gospodarz zawodów ma obowiązek zapewnić: piłki do gry, znaczniki dla zespołów. Na rozgrzewkę drużyny powinny zgłaszać się z własnymi piłkami.
1. Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie –zgodnie z przepisami ZPRP.
2. Należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od 16 do 20 m. Przy rozgrywaniu zawodów na mniejszych boiskach (do szczebla powiatu) rekomendujemy zmniejszenie ilości zawodników na boisku do 6.
3. Na boisku może znajdować się łącznie z bramkarzem 7 zawodników.
4. Piłka: obowiązuje piłka rozmiar 1 (50-52 cm) -dziewczęta i chłopcy.
5. Czas gry 2 x 12 minut z 5 min przerwą.
6. Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.
7. Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki.
8. Czas wykluczenia zawodnika 1 min.
9. Obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę.
10. Drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
11. Rzuty karne: W przypadku uzyskania remisu w meczu, zarządza się rzuty karne, które wykonuje 5 ustalonych przez trenera zawodników. W przypadku kolejnego remisu zawodnicy wykonują rzuty karne do skutku.
1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się:
• 3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry
• 2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,
• 1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych, 0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.
2. O kolejności drużyn w trakcie rozgrywek decydują kolejno:
a) większa liczba zdobytych punktów;
b) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
- większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa dodatnia różnica bramek z meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa liczba zdobytych bramek w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
- większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczów; - większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach; - losowanie.
3. W meczach kończących się w podstawowym czasie gry remisem wynik zawodów zalicza się do tabeli (rzuty karne po regulaminowym czasie gry służą jedynie wyłonieniu zwycięzcy i nie są zaliczane do wyniku meczu oraz statystyk indywidualnych).