Termin zgłoszenia zespołów upływa 18.03.2024 r. do godz. 20:00
W zawodach mogą wziąć udział tylko zespoły szkolne, które zarejestrowane są w Systemie Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl i dokonają obowiązkowego zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów.
Zgłoszenie należy dokonać poprzez https://srs.szs.pl wybierając dyscyplinę: WIOŚLARSTWO HALOWE/w kalendarzu m-c marzec 2024 /Ranga zawodów: miejskie/gminne/.
Miejsce zawodów: Hala Sportowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku ul. Głęboka 11 (wejście na hale od strony ulicy Siennickiej).
Terminarz zawodów
22.03.2024 r. Igrzyska Dzieci- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2013 i młodsi) - 9.00 - 10.00
22.03.2024 r. Igrzyska Dzieci- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2011-2012) - 10.00 - 11.00
22.03.2024 r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej- kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2009-2010) - 11.00 - 12.00
22.03.2024 r. Licealiada - kat. dziewcząt i chłopców (r. ur. 2004 i młodsi) - 12.00 - 13.00
Weryfikacja zawodników i rozgrzewka 60 min. przed rozpoczęciem każdego biegu. Przy większej ilości uczestników program może ulec zmianie.
Początek zawodów: godz. 9.00 (wcześniej od 8.00 weryfikacja i rozgrzewka)
Każda kategoria przeprowadzona będzie według następującego programu:
Kontakt do koordynatorów dyscypliny:
Monika Myszk - tel. 502-091-951 - Główny koordynator
Bartosz Reichel – tel. 516-970-987
Łukasz Hińcza – tel. 793-693-976
Grzegorz Kwiatkowski - tel. 501-571-456
Medaliści w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej:
1. Morska Szkoła Podstawowa
2. Szkoła Podstawowa nr 6
3. Szkoła Podstawowa nr 27
4. Szkoła Podstawowa nr 42 – 49 PKT.
5. Szkoła Podstawowa nr 94 – 48 PKT.
6. Szkoła Podstawowa nr 57 – 42 PKT.
7. Szkoła Podstawowa nr 80 – 41 PKT.
8. Szkoła Podstawowa nr 69 PKT.
Medalistki w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej:
1. Szkoła Podstawowa nr 6 – 144 PKT.
2. Szkoła Podstawowa nr 80 – 114 PKT.
3. Szkoła Podstawowa nr 81 – 81 PKT.
4. Szkoła Podstawowa nr 33 – 61 PKT.
5. MORSKA Szkoła Podstawowa - 57 PKT.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i młodsi) dystans 500 m. dziewcząt i chłopców
1. Uczestnictwo
2. Sposób przeprowadzenia zawodów
Każdy reprezentant wiosłuje na ergometrze dystans 500 metrów uzyskując czas przejazdu.
1 miejsce - 40 punktów, 2 miejsce- 35 punktów, 3 miejsce -30 punktów,
4- miejsce 28 punktów, 5 miejsce- 26 punktów, 6 miejsce- 25 punktów,
7 miejsce- 24 punkty………………… 30 miejsce 1 punkt