Szkoły chcące przystąpić do zawodów zobowiązane są zarejestrować się w systemie rejestracji szkół (srs.szs.pl) i dokonać zgłoszenia zespołu szkolnego do zawodów 1/2 finału wojewódzkiego) w terminie do 22.09.2023 r.
- w zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców
- reprezentacja szkoły składa się z 6 dziewcząt/chłopców (po jednej sztafecie w każdej kategorii)
Gdańska Licealiada rocznik 2004 i młodsi
Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej: rocznik 2009 - 2010
Gdańskie Igrzyska Dzieci: rocznik 2011 i młodsi
MIEJSCE: Park Jana Pawła II w Gdańsku przy Al. Rzeczypospolitej
TERMINY:
SZTAFETY DZIEWCZĄT 26.09.2023 r. (WTOREK)
Licealiada – dystans - 1000 m
Weryfikacja godz.: 10:00
START godz.: 10:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dystans - 1000 m
Weryfikacja godz.: 11:00
START godz.: 11:30
Igrzyska Dzieci – dystans - 800 m
Weryfikacja godz.: 12:00
START godz.: 12:30
SZTAFETY CHŁOPCÓW 27.09.2023 r. (ŚRODA)
Licealiada – dystans - 1000 m
Weryfikacja godz.: 9:30
START godz.: 10:30
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dystans - 1000 m
Weryfikacja godz.: 11:00
START godz.: 11:30
Igrzyska Dzieci – dystans - 800 m
Weryfikacja godz.: 12:00
START godz.: 12:30
ZALECANE SĄ KOSZULKI W JEDNYM KOLORZE Z NR 1 - 6
lub na piersi karta (wymiar oznaczenia nie mniejszy niż karta A5).
SP 99/1…./6 |
Każda szkoła zobowiązana jest posiadać własną pałeczkę sztafetową.
Brak listy zgłoszeniowej wygenerowanej w SRS lub brak prawidłowego oznaczenia zawodników będzie skutkowało niedopuszczeniem sztafety do zawodów.
Mapka terenu
Mapka terenu
1. Szkoła Podstawowa nr 81 - awans na zawody wojewódzkie
2. Szkoła Podstawowa nr 85 - awans na zawody wojewódzkie
3. Szkoła Podstawowa nr 27
4. Szkoła Podstawowa nr 33
5. Szkoła Podstawowa nr 75
6. Szkoła Podstawowa nr 8
7. Szkoła Podstawowa nr 88
8. Szkoła Podstawowa nr 80
9. Szkoła Podstawowa nr 79
10. Pozytywna Szkoła Podstawowa
11. Szkoła Podstawowa nr 39
12. Gdańska Szkoła Szermierki
13. Szkoła Podstawowa nr 35
14. Szkoła Podstawowa nr 19
15. Szkoła Podstawowa nr 42
16. Szkoła Podstawowa nr 43
I. UCZESTNICTWO
1. W zawodach startują reprezentacje szkół oddzielnie dziewcząt i chłopców
2. Reprezentacja składa się z 6 uczennic/uczniów danej szkoły, roczniki 2009 – 2010.
II. PROGRAM ZAWODÓW
Biegi sztafetowe na dystansach uzależnionych od ukształtowania terenu i innych warunków:
- dziewczęta 6 x 1000 m- 1200 m
- chłopcy 6 x 1000 m - 1200 m
III. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW
1. Bieg zostanie rozegrany w formie sztafety, zawodnicy startujący na pierwszej zmianie biegną ze startu wspólnego.
2. Strefa zmiany wynosi 20 m (10 m przed i za linią startu).
➢ UWAGA NUMERY STARTOWE POWINNY BYĆ ZAZNACZONE PISMEM ARABSKIM