zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  

Zajęcia

  • Export to PDF
  • Export to XLS
  • Export to XLSX
  •  
    ...
Dzielnica 
Obiekt 
Ulica 
Strona WWW 
Grupa wiek. 
Rodzaj zajęć 
Rozkład zajęć 
Ile godz. tyg. 
BrętowoSzkoła Podstawowa nr 38ul. Leśna Góra 2 bez ograniczeń wiekowychzumba - salka lustrzana wt 17:00-18:00, śr 18:00-19:00, sb 11:00-13:004
BrętowoSzkoła Podstawowa nr 38ul. Leśna Góra 2 bez ograniczeń wiekowychpiłka nożna sb 09:30-11:002
BrętowoSzkoła Podstawowa nr 38ul. Leśna Góra 2 bez ograniczeń wiekowychpiłka nożna sb 11:00-15:004
BrętowoSzkoła Podstawowa nr 38ul. Leśna Góra 2 bez ograniczeń wiekowychpiłka nożna na dużej sali gimnastycznej - program AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW wt 17:15-18:450
KokoszkiSzkoła Podstawowa nr 84ul. Otomińska 72 12-15 latgry zespołowe dz./ch. wt 16:00-17:30, śr 16:30-17:304
KokoszkiSzkoła Podstawowa nr 84ul. Otomińska 72 9-13 latzajęcia taneczne dz./ch. wt 15:25-16:55, śr 14:20-15:504
KokoszkiSzkoła Podstawowa nr 84ul. Otomińska 72 11-14 latgry zespołowe dz./ch. pn 13:30-15:00, cz 13:30-15:004
KokoszkiSzkoła Podstawowa nr 84ul. Otomińska 72 bez ograniczeń wiekowychfitness pt 18:30-20:302
ChełmSzkoła Podstawowa nr 47ul. Reformacka 18 7-12 latnauka pływania dz./ch. zajęcie na basenie GOS przy ul. Chałubińskiego 13 pt 07:00-08:302
AniołkiCentrum Sportowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - GUMedul. Dębowa 21 grupa zamkniętapiłka nożna na dużej sali gimnastycznej - program AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW pt 17:00-18:301
ŻabiankaSzkoła Podstawowa nr 77ul. Orłowska 13 10-14 latpiłka siatkowa dz. /ch. śr 14:40-16:10, cz 13:45-15:154
MłyniskaSzkoła Podstawowa nr 69ul. Zielony Trójkąt 1 10-13 latturystyka dz./ch. pt 15:00-16:302
ŻabiankaSzkoła Podstawowa nr 77ul. Orłowska 13 9-14 latgry zespołowe ch. wt 13:30-15:00, cz 13:30-15:004
ŻabiankaSzkoła Podstawowa nr 77ul. Orłowska 13 grupa zamkniętapiłka nożna na dużej sali gimnastycznej - program AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW wt 18:30-20:00, cz 17:00-19:45, pt 16:30-18:300
Nowy PortSzkoła Podstawowa nr 55ul. Wolności 6A 10-16 latpiłka siatkowa chł. pn 15:30-17:00, pt 14:30-16:004
Nowy PortSzkoła Podstawowa nr 55ul. Wolności 6A 10-16 latpiłka siatkowa dz. /ch. śr 13:30-15:00, cz 13:30-15:004
Nowy PortSzkoła Podstawowa nr 55ul. Wolności 6A 10-16 latgry zespołowe dz./ch. pn 13:30-15:00, cz 15:00-16:304
ŻabiankaSzkoła Podstawowa nr 89 ul. Szyprów 3 bez ograniczeń wiekowychpiłka siatkowa wt 17:00-19:00, pt 18:00-20:004
MłyniskaSzkoła Podstawowa nr 69ul. Zielony Trójkąt 1 bez ograniczeń wiekowychkoszykówka 4
MłyniskaSzkoła Podstawowa nr 69ul. Zielony Trójkąt 1 10-18 latgimnastyka korekcyjna dz./ch. śr 12:30-14:152
ŻabiankaSzkoła Podstawowa nr 89 ul. Szyprów 3 grupa zamkniętapiłka nożna na dużej sali gimnastycznej - program AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW pn 18:00-19:30, cz 16:30-18:000
MłyniskaZespół Szkół Energetycznych ul. Reja Mikołaja 25 9-17 latpływanie korekcyjne dz./ch. pt 14:45-19:45, sb 13:15-14:459
ZaspaXV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7 7-18 latnauka pływania dz./ch. cz 16:15-17:452
MłyniskaZespół Szkół Energetycznych ul. Reja Mikołaja 25 7-18 latnauka pływania dz./ch. pt 14:45-19:157
ZaspaXV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7 7-18 latpływanie korekcyjne dz./ch. wt 17:00-20:00, cz 17:45-20:00, sb 08:00-09:309
OlszynkaSzkoła Podstawowa nr 59ul. Modra 2 7-13 latpiłka nożna dz./chł. pn 15:30-17:00, śr 15:30-17:004
ZaspaXV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7 8-13 latnauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch. wt 17:00-19:15, cz 16:15-19:15, sb 08:00-08:458
ZaspaSzkoła Podstawowa nr 92ul. Startowa 9 6-9 latpiłka ręczna dz./ch. pn 13:45-14:30, cz 14:45-15:30, pt 12:45-14:154
ZaspaXV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7 14-16 latpływanie korekcyjne dz./ch. wt 19:15-20:00, cz 19:15-20:00, sb 08:45-09:303
ZaspaSzkoła Podstawowa nr 92ul. Startowa 9 bez ograniczeń wiekowychpiłka ręczna pn 19:00-21:00, pt 19:00-21:002
OlszynkaSzkoła Podstawowa nr 59ul. Modra 2 12-16 latsmocze łodzie dz./ch. - zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5 sb 11:00-14:004
OliwaSzkoła Podstawowa nr 35ul. Wąsowicza Stanisława 30 bez ograniczeń wiekowychpiłka nożna wt 17:00-19:00, cz 17:00-19:004
OliwaSzkoła Podstawowa nr 35ul. Wąsowicza Stanisława 30 7-12 latpiłka ręczna dz./ch. pn 13:50-15:30, śr 13:50-15:304
ZaspaSzkoła Podstawowa nr 92ul. Startowa 9 10-13 latgimnastyka korekcyjna dz./ch. pn 13:45-14:30, śr 15:45-16:302
ZaspaSzkoła Podstawowa nr 92ul. Startowa 9 10-13 latgimnastyka kompensacyjna dz./ch. pn 14:30-16:00, śr 16:30-18:004
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 12-15 latgimnastyka kompensacyjna dz./ch. pn 15:30-17:00, śr 15:30-17:004
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 bez ograniczeń wiekowychfutsal pn 19:00-21:002
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 bez ograniczeń wiekowychtrening siłowy z elementami gimnastyki cz 16:00-18:002
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 7-10 latrekreacyjne dz./ch. śr 15:30-16:15, śr 16:15-17:00, pt 14:45-15:304
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 11-13 latrekreacyjne dz./ch. śr 15:30-16:15, śr 16:15-17:00, pt 14:45-15:303
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 7-14 latrekreacyjne dz./ch. pn 16:00-17:30, śr 16:00-17:30, wt 15:30-17:00, cz 15:30-17:008
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 8-15 latturystyka dz./ch. pt 14:30-16:00, sb 09:30-13:308
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 9-15 latturystyka dz./ch. wt 15:00-16:30, sb 09:00-13:308
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 bez ograniczeń wiekowychpiłka ręczna śr 16:30-18:302
ZaspaXV Liceum Ogólnokształcące ul. Pilotów 7 16-19 latpiłka siatkowa dz. /ch. pn 15:20-17:353
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 bez ograniczeń wiekowychpiłka siatkowa śr 18:30-20:30, cz 17:00-19:002
OruniaSzkoła Podstawowa nr 19ul. Hoene Emilii 6 7-12 latrekreacyjne ogólne dz./ch. pn 13:50-15:25, śr 13:50-15:254
OruniaSzkoła Podstawowa nr 56ul. Małomiejska 8A bez ograniczeń wiekowychrugby wt 17:00-19:002
OruniaSzkoła Podstawowa nr 56ul. Małomiejska 8A 9-13 latpiłka nożna pn 14:30-16:00, wt 15:30-17:004
Piecki-MigowoSzkoła Podstawowa nr 2 10 12-18 latpływanie synchroniczne dz. 9
 Liczba = 111      
Strona 1 z 3 (elementy 111)Poprzednia123Następna




Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej