;

Bezpłatne zajęcia

2019-03-21 00:34



Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
zajęcia prowadzone od stycznia 2019

Kontakt: zajecia@ssm.gda.pl

LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ GRUPA WIEK. ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 ANIOŁKI Centrum Sportowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - GUMed, ul. Dębowa 21 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta pt. 17:00-18:30
2 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 zumba salka lustrzana bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00-18:00, śr. 18:00-19:00, sob. 11:00-13:00
piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko bez ograniczeń wiekowych sob. 11:00-15:00
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta wt. 17:15-18:30
3 BRZEŹNO ZSO nr 10 (SP 18, XXIII LO), ul. I. Krasickiego 10 siatkówka na siedząco sala gimnastyczna duża i siłownia bez ograniczeń wiekowych śr. 18:00-20:00
siatkówka sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pt. 18:30-20:30
cheerleaders dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 9-11 lat wt. i czw. 15:30-17:00
szachy dz./ch. sala lekcyjna 125 6-12 lat śr. 12:30-16:00
cheerleaders dz. sala gimnastyczna, park przy szkole 14-19 lat wt. 17:00-18:30, pt. 17:00-18:30






4 CHEŁM Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Reformacka 18 nauka pływania dz./ch. basen GOS przy ul. Chałubińskiego 13 7-12 lat pt. 7:00-8:30
Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Dragana 2 lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, teren, boisko 8-10, 11-15 lat wt. i czw.15:30-18:30, śr. 16:30-18:00
5 KOKOSZKI Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72 gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 10-14 lat pon. 15:00-16:30, wt. 15:30-17:00
zajęcia taneczne dz./ch. sala gimnastyczna, salka korekcyjna 10-14 lat wt. 15:20-16:50, śr. 14:20-15:50
gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna, sala korekcyjna, boisko 11-14 lat pon. i czw. 13:30-15:00
6 MŁYNISKA Zespół Szkół Energetycznych, ul. Reja 25 pływanie korekcyjne dz./ch. basen 9-17 lat pt. 14:45-19:45, sob. 13:15-14:45
nauka pływania dz./ch. basen 7-18 lat pt. 14:45-19:15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 koszykówka sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych wt, śr. 18:00-20:00
gimnastyka korekcyjna dz./ch. sala gimnastyczna 10-18 lat śr. 12:30-14:15
turystyka dz./ch. teren 10-13 lat pt. 15:00-16:30
7 NOWY PORT Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychow. nr 2, ul. Góreckiego 16 turystyka dz./ch. teren 14-19 lat niepełn. śr. 11:45-13:15
Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Wolności 6a piłka siatkowa chł. sala gimnastyczna 11-12 lat pon.15:30-17:00, pt. 15:30-17:00
piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna 10-15 lat wt. i czw. 14:30-16:00
gry zespołowe i elementy LA dz./ch. sala gimnastyczna 11-15 lat wt. 16:00-17:30, śr. 15:00-16:30
ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a gry zespołowe, siłownia dz./ch. siłownia, hala sportowa, sala gimnastyczna mała 13-19 lat pon. 15:45-17:15, śr. 15:30-17:00
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta pon. 17:00-19:30
8 OLIWA Zespół Szkół Specjalnych nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Boccia z elementami fizjoterapii sala gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych pt. 16:15-18:15
Szkoła Podstawowa nr 35 ul. Wąsowicza 30, zajęcia na sali przy ul. Cystersów 13 piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko bez ograniczeń wiekowych pon. i pt. 17:00-19:00
piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna 7-12 lat pon. i śr. 13:50-15:30
9 OLSZYNKA Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Modra 2 piłka nożna dz./chł. sala gimnastyczna 6-14 lat pon. i śr. 15:30-17:00
10 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 piłka nożna ch. sala gimnastyczna, boisko 9-13 lat wt.16:30-19:30, sob. 8:00-14:15
Szkoła Podstawowa nr 19, ul. E. Hoene 6 rekreacyjne ogólne dz./ch. sala 15 i sala 21 7-12 lat pon. 13:50-15:25, śr. 13:50-15:25
gimnastyka kompensac. dz./ch. sala gimnastyczna duża 12-15 lat pon. 15:30-17:00, śr. 15:30-17:00
turystyka dz./ch. teren 9-15 lat wt. 15:00-16:30, sob. 9:00-13:30
piłka ręczna sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych śr. 16:30-18:30
piłka siatkowa sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych śr. 18:30-20:30, czw. 17:00-19:00
futsal - piłka nożna sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 19:00-21:00
gimnastyka z elementami siłowymi salka fitness nr 15 bez ograniczeń wiekowych czw. 16:00-18:00
rekreacyjne dz./ch. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 7-10 lat śr. 13:50-14:35, 14:45-15:30, pt. 12:45-13:30, 13:50-14:35
11-13 lat śr. 15:30-16:15, 16:15-17:00, pt. 14:45-15:30
rekreacyjne dz./ch. salka nr 15/21 7-14 lat pon. i śr. 16:00-17:30, wt. i czw. 15:30-17:00
turystyka dz./ch. salka nr 6 8-15 lat pt. 14:30-16:00, sob. 9:.30-13:30
Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a rugby sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mał, boisko bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00-19:00
piłka nożna sala gimnastyczna duża, boisko 10-13 lat pon. 14:30-16:00, wt. 15:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Stroma 19 bieganie zbiórka przed szkołą bez ograniczeń wiekowych wt. 18:00-20:00

piłka nożna sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 15:00-17:00
11 OSOWA ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 (SP nr 33, XXIV LO) badminton sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pon. 18:30-20:30, sob. 8:00-9:00
fitness sala gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00-21:00, czw. 18:00-20:00
gry i zabawy dz./ch. hol szkolny 9-12 lat śr. i pt. 15:30-17:00
koniec ul. Juraty, przy lesie nordic wallking koniec ul. Juraty, przy lesie bez ograniczeń wiekowych sob. 9:00-11:00
12 PIECKI-MIGOWO Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P.Gojawiczyńskiej 10 gimnastyka korekcyjna dz./ch. sala korekcyjna, siłownia 9-11 lat pon. 10:40-11:25, czw. 13:45-14:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. sala korekcyjna, siłownia 9-11 lat pon. 13:45-15:15, czw. 14:40-16:10
mini piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna duża 9-12 lat czw. 16:20-17:50, pt. 15:30-17:00
mini piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna duża 8-12 lat śr. 16:20-17:05, pt. 17:15-18:00
gry zespołowe z elementami siły dz./ch. sala gimnastyczna duża, siłownia, teren 10-16 lat czw. i pt. 15:15-16:45
lekkoatletyka - dz. sala gimnastyczna duża, teren 10-13 lat śr. i czw. 15:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 pływanie synchroniczne dz. pływalnia 12-18 lat wt. 17:15-18:00, pt. 17:15-18:45, sobota ( ostatnia sobota miesiąca) 11:45-14:45
sala gimnastyczna 3/4 wt. 15:45-17:15, pt. 15:00-17:15
13 PRZERÓBKA Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głęboka 11 wioślarstwo/smocze łodzie/kajaki Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych sob. 10:00-12:00
ergometry wioslarskie Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-18:00
smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia 14-19 lat sob. 12:00-14:15
wioślarstwo dz./chł. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłownia 11-16 lat sob. 9:00-12:00
smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennicka 5, zimą siłownia i ergometry na przystani 12-16 lat sob. 11:30-14:30
smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, w okresie zimowym siłownia, sala gimnastyczna duża w SP 88 lub siłownia 12-15 lat wt. i czw. 18:00-19:30
Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Sienna 26 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 18:30-20:30
14 PRZYMORZE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Jagiellońska 14 pływanie korekcyjne dz./ch. basen 8-15 lat dzieci niepełn. z opiekunem sob. 8:00-11:00
nauka pływania dz./ch. basen 7-18 lat wt. 19:15-20:00, czw. 19:15-20:45
pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-16 pon. 17:00-17:45, pt. 19:15-20.00
Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 gimnastyka korekcyjna dz./ch. salka korekcyjna 10-12 lat pon. 14:35-15:20, pt. 13:15-14:00
lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, kompleks sportowy: boisko, bieżnia, Park Jana PawłaII 11-12 lat pon. i czw. 15:30-17:00, sob. 9:30-11:00
13-15 lat pon. i wt. 15:30-17:00, czw. 15:30-18:30, sob. 9:30-12:30
siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych czw. 19:00-21:00
sala gimnastyczna wt. 19:00-21:00
Szkoła Podstawowa nr 79, ul. Kołobrzeska 49 szachy dz./ch. sala lekcyjna 115 6-12 lat wt. i pt. 14:30-16:00
Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Arkońska 17 koszykówka dz./ch. sala gimnastyczna 9-14 lat wt, śr, czw. 15:30-17:00
15 SOBIESZEWO ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna sala gimnastyczna , boisko bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00-18:30, śr. 18:00-20:30

piłka nożna ch. boisko, teren 12-18 lat pon. 14:00-17:00
Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Tęczowa 1 piłka nożna ch. boisko, teren 12-18 lat śr. 15:00-18:00
16 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. i śr. 16:00-18:00
piłka nożna sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych czw. i pt. 16:30-18:30
piłka siatkowa sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych wt. i śr. 18:30-20:30
17 STRZYŻA GOKF, Al. Grunwaldzka 244 cheerleaders dz. sala gimnastyczna GOKF 12-18 lat pon, śr. 17:30-19:00
SSM, Al. Grunwaldzka 244 animacja czasu wolnego dz./ch. gry i zabawy pracownia turystyki 7-11 lat sob. 10:15-13:15
zajęcia plastyczne dz./ch. pracownia turystyki 9-13 lat pt. 16:15-19:45
Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 lekkoatletyka ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 11-14, 15-17 lat pon. 15:30-18:30, sob. 3:30-12:30
lekkoatletyka ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 12-18 lat pon. 15:30-17:00, wt. i śr. 17:00-18:30, sob. 11:00-12:30
lekkoatletyka dz. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 12-18 lat pon. 17:00-18:30, wt. i śr 15:30-17:00, sob. 9:30-11:00
lekkoatletyka dz./ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 8-12 lat sob. 11:00-12:30
lekkoatletyka dz. /ch. hala sportowa PSB od XI do III, a od IV do X stadion lekkoatletyczny i siłownia przy Al. Grunwaldzkiej 244 12-18 lat śr. 16:30-18:00, sob. 9:30-12:45
piłka siatkowa dz. sala gimnastyczna 12-14 lat pt. 16:00-18:15
18 SUCHANINO Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Czajkowskiego 1 pływanie korekcyjne dz./ch. basen 8-15 lat wt. 15:45-18:00
pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-18 lat pt. 15:45-18:00
gimnastyka korekcyjna dz./ch. sala gimnastyczna 7-10 lat wt. i pt. 15:00-15:45
10-17 lat wt. i pt. 18:15-19:00
gimnastyka kompensac. dz./ch. sala gimnastyczna 8-12 lat pon. i śr. 17:15-18:00
pon. i śr. 18:00-18:45
pływanie synchroniczne dz. basen 10-12 lat wt. i czw. 18:45-19:30
wt. i czw. 19:30-20:15
pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-17 lat wt. i pt. 15:45-18:00
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Beethovena 20 cheerleaders dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała, boisko 7-18 lat wt. 16:00-17:30, czw. 17:30-19:00
cheerleaders dz. sala gimnastyczna, salka, korytarz 7-18 lat wt. 16:00-19:00
gry i zabawy dz./ch. sala gimnastyczna, korytarz, boisko 6-9 lat wt. 13:50-14:35, czw. 12:50-13:35, pt. 12:50-13:35
zajęcia muzyczno-ruchowe dz./ch. sala nr 108 6-10 lat pon. 14:00-15:30
piłka nożna ch. sala gimnastyczna, boisko 7-16 lat pon. 15:30-17:00
pilka siatkowa dz./chł sala gimnastyczna, boisko 7-16 lat śr. 16:15-17:45
19 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 sporty wodne dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, zimą sala gimnastyczna, siłowniaboisko, teren 11-15 lat pon, wt. 17:15-19:30, czw, pt. 16:30-18:45, sob. 9:30-11:45
kajakarstwo sala gimnastyczna, siłownia, boisko, teren bez ograniczeń wiekowych wt. i czw. 16:00-18:00
gry zespołowe dz./ch. sala gimnastyczna 10-15 lat śr. 13:20-14:50, czw. 14:20-15:50
turystyka dz./ch. zbiórka przed szkołą 10-13 lat sob. 9:00-12:00
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26, ul. Karpia 1 turystyka dz./ch. teren 8-17 lat niepełn. śr. 9:45-11:15
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 futsal - piłka nożna sala gimnastyczna, boisko bez ograniczeń wiekowych pon. i czw. 17:30-19:30,
siłownia siłownia bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-17:30, czw. 16:00-17:30
piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 13-15 lat pon. 15:30-17:00, wt. 15:00-16:30
akrobatyka, zapasy dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 10-16 lat śr. i pt. 15:30-17:00
20 ŚWIBNO Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Boguckiego 44 smocze łodzie dz./ch. Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5, w okresie zimowym siłownia, sala gimnastyczna duża w SP 88 lub siłownia 12-15 lat wt. i czw. 16:00-17:30
21 UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE Szkoła Podstawowa nr 86, ul. Wielkopolska 20 lekkoatletyka dz./chł. sala gimnastyczna duża i mała, boisko, teren 9-12 lat pon. 17:00-18:30, czw. 17:00-18:30
turystyka dz./ch. teren 10-12 lat pon. 14:30-16:45
22 WRZESZCZ X LO, ul.Kościuszki 8b cheerleaders dz. sala gimnastyczna 15-18 lat wt. i śr. 15:30-17:00
cheerleaders dz. sala gimnastyczna dużą, sala fitness
pon. 15:35-18:00, wt. 15:30-18:00, czw. 16:30-18:00
GOS, ul. Traugutta 29 lekkoatletyka dz./chł. sala lekkoatletyczna, orlik lekkoatletyczny, teren 12-18 lat czw. 16:00-17:30, sob. 10:00-11:30
Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A piłka siatkowa dz. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) sala gimnastyczna 12-14 lat pon. i śr. 16:45-19:00
turystyka dz./ch. teren 10-15 lat wt. 15:45-17:15, pt. 15:00-17:15
turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic teren 10-16 lat co drugą sobotę 9:00-16:00
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych śr. 17:05-18:05
piłka nożna dz.ch. sala gimnastyczna , boisko bez ograniczeń wiekowych pon. 16:00-17:30, wt. 15:30-17:00, czw. 14:45-16:15
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 zajęcia taneczne salka gimnastyki korekcyjnej bez ograniczeń wiekowych pt. 13:00-14:00
gimnastyka artystyczna sala korekcyjna bez ograniczeń wiekowych śr. 9:15-10:45
lekkoatletyka dz./ch. sala gimnastyczna, boisko 9-14 lat wt. i pt. 16:15-17:45
Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 lekkoatletyka dz. i ch. sala duża, boisko, teren 8-12 lat czw. 15:30-17:00
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. sala gimnastyczna mała bez ograniczeń wiekowych pon. 19:00-20:00
piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 15:15-16:15
tenis stołowy sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych pon. 15:00-16:30
Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Obywatelska 1 bieganie zbiórka przed szkołą SP 39, od 01.04.2019 przed SP 17 bez ograniczeń wiekowych czw. 18:00-20:00
Szkoła Podstawowa nr 49, Al. Legionów 11 piłka nożna dz. sala gimnastyczna, boisko 10-13 lat pon. 14:45-15:40
piłka nożna ch. sala gimnastyczna, boisko pon. 15:40-17:00
turystyka dz./ch. teren 11-13 lat wt. i czw. 13:30-15:00
23 ZASPA XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 piłka siatkowa dz. /ch. sala gimnastyczna duża 16-19 lat pon. 15:20-17:35
nauka pływania/pływanie korekcyjne dz./ch. basen 8-13 lat wt. 17:00-19:15, czw. 16:15-19:15, sob. 8:00-8:45
pływanie korekcyjne dz./ch. basen 14-16 lat wt.i czw. 19:15-20:00, sob. 8:45-9:30
nauka pływania dz./ch. basen 7-18 lat czw. 16:15-17:45
pływanie korekcyjne dz./ch. basen 7-18 lat wt. 17:00-20:00, czw. 17:45-20:00, sob. 8:00-9:30
Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka ręczna dz./ch. sala gimnastyczna mała, boisko 7-10 lat wt. 13:30-15:00, pt. 13:00-14:30
piłka ręczna sala gimnastyczna duża bez ograniczeń wiekowych pon. i pt. 19:00-21:00
gimnastyka korekcyjna dz./ch. salka korekcyjna 10-13 lat pon. 13:45-14:30, śr. 15:45-16:30
gimnastyka kompensacyjna dz./ch. salka gimnastyczna 10-13 lat pon. 14:30-16:00, śr. 16:30-18:00
pilka nożna dz./ch. sala gimnastyczna duża, boisko, teren 9-11 lat pon. 15:15-16:45, pt. 15:15-16:45
piłka siatkowa sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 19:00-21:00, czw. 18:00-20:00
ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 piłka siatkowa dz. sala gimnastyczna duża, sala gimnastyczna mała 8-10 pon. 14:30-16:00
9-12 wt. i czw. 15:15-17:30
14-18 pon. 16:00-18:15
Hala piłkarska City Football Club, ul. Meissnera 5 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta wt. 18:30-20:00
24 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta pon. 18:15-19:30, czw. 16:45-18:00
piłka siatkowa sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wt. 17:00-19:00, pt. 18:00-20:00
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Orłowska 13 piłka siatkowa dz./ch. sala gimnastyczna 9- 13 lat śr. 14:40-16:10, czw. 13:45-15:15
gry zespołowe i zajęcia na basenie sala gimnastyczna duża, basen na ul. Subisława 9-14 lat wt. 13:00-14:30, pt. 17:00-18:30
piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW w okresie zimowym XI-II zajęcia na hali , w okresie letnim III-VI oraz IX-X boisko ORLIK ZSSiO Żabianka, ul. Subisława 22 grupa zamknięta wt. 17:00-19:00, czw. 18:30-19:45, pt. 17:00-18:30
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 piłka nożna - AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW boisko ORLIK w okresie letnim III-VI oraz IX-X , zimą XI-II zajęcia na halach w wybranych w szkołach wg różnych grafików grupa zamknięta pon. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:45, wt. 17:15 - 18:30, 18:30 - 20:00, śr. 17:30 - 18:30, 18:00 - 20:00, czw. 17:15 - 18:30, 18:30 - 19:45, pt. 17:00 - 18:30, 18:30 - 19:30


Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
Al. Grunwaldzka 244  |  80-314 Gdańsk  |  tel. 48 58 520 68 50  |  biuro@ssm.gda.pl

 
 
 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku

Filia SSM Wałowa

Filia SSM

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej




;